یکی از مشکلات و معضلات اساسی مخابرات منطقه سرقت از تجهیزات و سایت های موبایل در سراسر استان بوده ،این سرقت ها علاوه برتحمیل هزینه ی بسیار بالا جهت تامین قطعات و تجهیزات، باعث قطعی ارتباطات و نارضایتی هم استانی های عزیز از پوشش آنتن دهی در بعضی از نقاط استان می شوند. به گزارش […]

یکی از مشکلات و معضلات اساسی مخابرات منطقه سرقت از تجهیزات و سایت های موبایل در سراسر استان بوده ،این سرقت ها علاوه برتحمیل هزینه ی بسیار بالا جهت تامین قطعات و تجهیزات، باعث قطعی ارتباطات و نارضایتی هم استانی های عزیز از پوشش آنتن دهی در بعضی از نقاط استان می شوند.
به گزارش خبرنما ، در روزهای گذشته سارقین به یکی از سایت های موبایل شهرستان بویراحمد دستبرد می زند ویکی از اهالی روستا که متوجه قطع ارتباط می شود فورا با وسایط نقلیه خود را به ایستگاه موبایل می رساند و متوجه حضور دوسارق که قصد بارگیری قطعات وتجهیزات سایت می شود ،بین آنها درگیری فیزیکی رخ می دهد که سریعا مراتب را به ۱۱۰ ونزدیک ترین کلانتری مربوطه اطلاع می دهد.

سارقان بعداز دقایقی درگیری، تنها راه را فرار از محل حادثه می دانند ولی با حضور به موقع ماموران کلانتری، سارقین دستگیر وتحویل مراجع قضایی می شود.
بر اساس همین گزارش ؛سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد در اقدامی قابل تقدیر جهت ایجاد فرهنگ سازی،تقویت روحیه خودباوری واحساس مسئولیت هم استانی های عزیز نسبت به حراست وحفاظت از اموال وتجهیزات مخابراتی به منزل آقای خورشید شاهینی مراجعه و با اهداء لوح تقدیر وهدیه ای به رسم یادیود از شجاعت ،شهامت واحساس مسئولیت وی تقدیر وتشکر کرد.