انتقاد شهردار یاسوج از دستگاه‌های خدمات رسان/ روایت مقدم از آسیب جدی کرونا به درآمدهای شهرداری شهردار یاسوج گفت: آسیب‌های درآمدی زیادی از بابت کرونا متحمل شدیم که توانستیم بر مشکلات فائق آییم. شهردار یاسوج در نشست استاندار با دستگاه‌های خدمات‌رسان استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برخی پروژه‌ها وقتی زمان‌بر می‌شوند نارضایتی مردم را […]

انتقاد شهردار یاسوج از دستگاه‌های خدمات رسان/ روایت مقدم از آسیب جدی کرونا به درآمدهای شهرداری

شهردار یاسوج گفت: آسیب‌های درآمدی زیادی از بابت کرونا متحمل شدیم که توانستیم بر مشکلات فائق آییم.

شهردار یاسوج در نشست استاندار با دستگاه‌های خدمات‌رسان استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برخی پروژه‌ها وقتی زمان‌بر می‌شوند نارضایتی مردم را به همراه دارد.

نستهن مقدم افزود: یکی از دلایل کنده‌کاری آب و فاضلاب در شهر یاسوج به فرسودگی شبکه‌های آب این شهر بر می‌گردد که باعث کنده‌کاری‌های بیش از حد در شهر می‌شود و اغلب مردم این کنده کاری را به حساب شهرداری می‌گذارند.

شهردار یاسوج گفت: زمان اجرای این پروژه‌ها گاها موجب نارضایتی مردم می‌شود که باید برنامه مشترکی برای پروژه وجود داشته باشد و کد دار شوند که بدانیم پیمانکار کیست و مشخصات پیمانکار چیست.

وی گفت: در بحث اصلاح شبکه‌های برق هم باید سعی شود تا آن جا که می‌توان شبکه‌ها زیرزمینی شوند.

شهردار یاسوج به اقدامات شهرداری یاسوج در دوره شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: بعد از دانشگاه علوم پزشکی در صف اول مقابله با کرونا بودیم و تبعات سنگینی برای ما داشت.

مقدم ادامه داد: آسیب‌های درآمدی زیادی از بابت کرونا متحمل شدیم که توانستیم بر مشکلات فائق آییم.