او که سال گذشته تعویض طلایی مجیدی لقب گرفته بود، امسال یکی از مهره‌های فیکس استقلال بوده است. مطهری با اشاره به وضعیت این روز‌های استقلال و اعتراض بازیکنان به شرایط موجود می‌گوید: «آخر مگر می‌شود ما یک‌زمین ثابت نداشته باشیم؛ یعنی تا این حد گرفتن یک‌زمین سخت است؟ اگر سخت نیست کمی از بی‌خیالی‌تان […]

او که سال گذشته تعویض طلایی مجیدی لقب گرفته بود، امسال یکی از مهره‌های فیکس استقلال بوده است. مطهری با اشاره به وضعیت این روز‌های استقلال و اعتراض بازیکنان به شرایط موجود می‌گوید: «آخر مگر می‌شود ما یک‌زمین ثابت نداشته باشیم؛ یعنی تا این حد گرفتن یک‌زمین سخت است؟ اگر سخت نیست کمی از بی‌خیالی‌تان کم کنید. شما چیز دیگری جز بی‌خیالی می‌بینید؟ شاید هم چیز دیگری است و دوستان به فکر تیم هستند که به این مسائل اهمیت نمی‌دهند.

در کل من نمی‌توانم بفهمم دوستان چه کار می‌کنند که ما یک سالن وزنه درست نداریم. فقط خواهش می‌کنم دوستان هر کاری که می‌کنند هر چه زودتر مشکلات را حل کنند چراکه در غیراین صورت اتفاقات بدی برای استقلال می‌افتد.

بهترین تایم برای کمک به تیم زمانی است که ما صدر جدول هستیم وگرنه بعد از اینکه صدر را از دست دادیم دیگر کمک فایده‌ای ندارد. البته این را هم بگویم که با وجود تمام این مشکلات کم‌کاری از سوی بازیکنان صورت نگرفته و نمی‌گیرد. الان نیم‌فصل شده، اما بعضی از بازیکنان ما ۵‌درصد و تعدادی هم ۱۰تا ۱۵‌درصد از پول‌شان را گرفته‌اند، یعنی زیر ۲۰‌درصد. من فقط می‌خواهم بدانم خود مدیرعامل باشگاه از اینکه زیر ۲۰‌درصد به بازیکنان پرداختی داشته خجالت نمی‌کشد؟!

ما انتظار داریم آقای مددی؛ وقتی به ورزشگاه آمدی و تیم برد، حداقل به رختکن بیا و یک خسته نباشید به بازیکنان بگو. دلیل این رفتار‌ها چیست؟ ما برای شادی دل هواداران و خوشحالی آن‌ها می‌دویم و هیچ منتی هم نیست، چون سرباز استقلال هستیم، اما شما نباید وضع را خراب کنی. من شخصا فکر می‌کنم مدیریت با این رفتار‌ها کار را خراب می‌کند.»