انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان را منصوب کرد. به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس […]

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان را منصوب کرد.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان، در این ابلاغ، خطاب به آقای قلندر حسن پور آورده است:

به موجب این حکم و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و تجارب ارزنده جنابعالی بدینوسیله به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان منصوب می شوید. . امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانونمداری و اعتدال گرایی در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است؛ آقای قلندر حسن پور دارای مدرک کارشناسی ارشد، ایثارگر، دارای۲۱ سال سابقه، از جمله: کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، کارشناس آمار، کارشناس پژوهش، کارشناس بودجه، رئیس گروه حسابهای منطقه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، رئیس گروه تحول اداری و نوسازی سازمان مدیریت، رئیس گروه بودجه، برنامه ریزی و تحول اداری استانداری، معاون دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری و قبل از این معاون نوسازی دفتر توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را، در کارنامه کاری خود دارد.