سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اصلاحاتی در قانون انتخابات مجلس مبنی بر استانی شدن انتخابات انجام شد اما شورای نگهبان آن را از دستور خارج کرد. وی اضافه کرد: همچنین اصلاح موادی از قانون انتخابات انجام شده که شورای نگهبان به آن ایراداتی گرفته و این مهم را به یکی از […]

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اصلاحاتی در قانون انتخابات مجلس مبنی بر استانی شدن انتخابات انجام شد اما شورای نگهبان آن را از دستور خارج کرد.

وی اضافه کرد: همچنین اصلاح موادی از قانون انتخابات انجام شده که شورای نگهبان به آن ایراداتی گرفته و این مهم را به یکی از کمیسیون‌های مجلس ارجاع دادیم تا به توجه به نظرات شورای نگهبان آن را بررسی کنند.

کاظمی بیان کرد: انتخابات مجلس یازدهم در صورت تائید شورای نگهبان با قانون جدید برگزار می‌شود.

نماینده مردم پل‌دختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: زمان زیادی تا برگزاری انتخابات وجود ندارد و بعید می‌دانم این طرح به صحن مجلس برسد.

وی درباره تبلیغات زودتر از موعد برخی کاندیداتورها گفت: در قانون زمان، شیوه، ابزار و مکان‌های قانونی تبلیغات مشخص شده است و هر کاری غیر از این باشد خلاف قانون بوده و قطعاً دستگاه‌های نظارتی این موضوع را رصد کرده و گزارش خاطیان را به شورای نگهبان و هیات‌های اجرایی ارسال خواهند کرد تا در جریان تخلفات این افراد قرار گیرند.

انتهای پیام