– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، احمد امیرآبادی در همایش شکوه کرامت که امروز به‌منظور تجلیل از خیران استان در سالن همایش‌های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد، اظهار داشت: نیروهای جهادی، بسیجیان، طلاب، نیروی انتظامی و مدافعین سلامت، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و مسئولین استان […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، احمد امیرآبادی در همایش شکوه کرامت که امروز به‌منظور تجلیل از خیران استان در سالن همایش‌های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد، اظهار داشت: نیروهای جهادی، بسیجیان، طلاب، نیروی انتظامی و مدافعین سلامت، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و مسئولین استان درزمینهٔ مقابله با کرونا اقدامات شایسته‌ای انجام می‌دهند.

‌نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شجاعت و گذشت و ایثار مردم قم شایسته تقدیر است، بیان کرد: باید قدر این مردم را به‌خوبی بدانیم و در خدمت‌گذاری کم نگذاریم چون واقعاً مردم بسیار خوبی داریم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس بیان کرد: مردم قم درصحنه‌های مختلف که نیاز به کمک هست وارد می‌شوند و هرچه که در توان دارند انجام داده و کوتاهی نکرده و اقدام به کمک می‌کنند.

قم| ۴۲ نفر از خیران عرصه سلامت و فعالان مقابله با کرونا تقدیر شدندآیت‌الله سعیدی: شهر مقدس قم در زمینهٔ مقابله با کرونا خوش درخشیدقم|سیاست‌گذاری‌های غلط دلیل افزایش قیمت لوازم‌خانگی است

وی گفت: تحریم‌های سخت و ظالمانه‌ای از سوی آمریکا علیه کشورمان اتخاذ و درآمدهای نفتی کاهش پیداکرده است ولی با کمک مردم با سربلندی دولت و ملت ایران از این بحران بیرون می‌آییم، برای مقابله با کرونا نیروهای مسلح ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی با همه محدودیت‌هایی که بود وارد صحنه شدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعداد افرادی که در آمریکا و غرب مبتلابه کرونا شدند و همچنین تعداد فوتی‌های آن‌ها بسیار بیشتر از کشومان است که این موضوع به خاطر کار جهادی و همبستگی ملت ایران است.

امیرآبادی بابیان اینکه اگر تفکر جهادی را برای حل مشکلات اقتصادی کشور استفاده کنیم به‌صورت قطع به پیروزی می‌رسیم، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند روحیه جهادی سبب رفع مشکلات می‌شود که نمونه این موضوع را درزمینهٔ مقابله با کرونا مشاهده کردیم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: باید روحیه جهادی در همه امور کشور موردتوجه باشد و اگر این‌گونه باشد هیچ نیازی به خارج از کشور نداریم، در زمینهٔ مقابله با کرونا هیچ کشوری به ما کمک نکرد بلکه نیروهای جهادی و جوانان و بانوان وارد صحنه شدند و روحیه جهادی و اراده سبب موفقیت ما شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با کمترین امکانات به مقابله با ویروس کرونا پرداختیم البته تأکید می‌شود فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود و همچنین موارد بهداشتی موردتوجه باشد.

نیروهای جهادی و طلاب واقعاً اقدامات بسیار بزرگی را انجام دادند و طلاب با ازخودگذشتگی وارد صحنه شدند و بسیاری از اقداماتی که بسیاری از افراد حاضر نبودند انجام دادند و درزمینهٔ تغسیل و تدفین اموات کرونایی کمک کردند که واقعاً شایسته تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت‌ها با سرعت نور است و برای رفع مشکلات کشور باید باروحیه جهادی و انقلابی وجود داشته باشد و با این روحیه می‌توان بسیاری از مشکلات را رفع کرد.