مهدی امیرآبادی درگفت‌وگو با ایسنا، درخصوص عملکرد استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلالی‌ها مقابل الشرطه خوب بازی کردند. ما تیم قدرتمندی داریم و امیدواریم بتوانیم به شرایط مطلوب‌تری برسیم. ان‌شاءالله فرهاد مجیدی بتواند نتایج مناسبی را در استقلال بگیرد. او ادامه داد: بین بازیکنان استقلال مصدومیت‌هایی ایجاد شده که امیدوارم با بدن سازی […]

مهدی امیرآبادی درگفت‌وگو با ایسنا، درخصوص عملکرد استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلالی‌ها مقابل الشرطه خوب بازی کردند. ما تیم قدرتمندی داریم و امیدواریم بتوانیم به شرایط مطلوب‌تری برسیم. ان‌شاءالله فرهاد مجیدی بتواند نتایج مناسبی را در استقلال بگیرد.

او ادامه داد: بین بازیکنان استقلال مصدومیت‌هایی ایجاد شده که امیدوارم با بدن سازی خوب و تدابیر کادرفنی، تیم بتواند با قدرت ادامه دهد.

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص دیدار بعدی این تیم مقابل الاهلی عربستان گفت: الاهلی جزو تیم‌های متمول عربستان است و تیمی است که هزینه می‌کند تا به نتایج خوبی برسد اما به هر حال ما هم استعدادهای زیادی در تیم داریم و می‌توانیم برنده شویم.

او درباره اختلافی که طی روزهای گذشته بین مهدی رحمتی و سید حسین حسینی بوجود آمده است هم بیان کرد: امیدوارم این بحث و جدال‌ها تمام شود و رفاقت‌ها بمانند. درست نیست انقدر به هم دیگر گیر بدهند و باز هم می‌گویم امیدوارم این مسایل زود تمام شود و اختلافات بیشتر ازین نشود.

امیرآبادی در پایان اضافه کرد: من مصاحبه‌ای انجام دادم که متاسفانه می‌خواستند با این مصاحبه برای من حاشیه درست کنند. می‌خواهم بگویم که به هیچ وجه دنبال جایگاهی در استقلال نیستم و امیدوارم استقلال بتواند با قدرت کارش را ادامه دهد و به موفقیت‌های خوبی برسد.

انتهای پیام