به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهدی تاج امروز جمعه در اظهار کرد وگویی تلویزیونی در مورد وضع صادر کردن مجوز حرفه ای به باشگاه های لیگ پیروزی به ویژه استقلال و پرسپولیس، اظهار کرد: سال گذشته می توانستیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را از لیگ قهرمانان قاره آسیا حذف نماییم.  سال کنونی باید جدی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهدی تاج امروز جمعه در اظهار کرد وگویی تلویزیونی در مورد وضع صادر کردن مجوز حرفه ای به باشگاه های لیگ پیروزی به ویژه استقلال و پرسپولیس، اظهار کرد: سال گذشته می توانستیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را از لیگ قهرمانان قاره آسیا حذف نماییم.  سال کنونی باید جدی تر کار می کردیم.

ریاست فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در حال حاضر خطر جدی برای استقلال و پرسپولیس وجود ندارد، اظهار کرد: اگر بگویم هیچ تهدیدی وجود ندارد، درست نیست اما توان دارم بگویم نسبت به قبل همه بدهی ها مشخص شده وباشگاه ها مدارک لازم را در اختیار فدراسیون گذاشتند. آخرین تسویه حساب ذی ربط به پروپئیچ بود که حضور داشت ۳۰ هزار دلار بگیرد و برود. اما به هر سبب مسئولان وقت استقلال این کار را نکردند، بنابراین پروپئیچ در FIFA از استقلال شکایت نمود و روز گذشته  360 هزار دلاراز سوی استقلال به این بازیکن پرداخت گردید. مدارک درخواست ۳۰ هزار دلاری پروپئیچ در اختیار فدراسیون فوتبال هست. 

..