مجید طائف امروز یکم مرداد در جمع خبرنگاران از مشارکت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی حامیان طرح اکرام و محسنین خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۹ هزار ۳۵۱ حامی به‌صورت ماهانه کمک‌های نقدی خود را به‌حساب ایتام موردحمایت واریز کردند. وی با اشاره به تعداد کودکان تحت حمایت از طرح […]

مجید طائف امروز یکم مرداد در جمع خبرنگاران از مشارکت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی حامیان طرح اکرام و محسنین خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۹ هزار ۳۵۱ حامی به‌صورت ماهانه کمک‌های نقدی خود را به‌حساب ایتام موردحمایت واریز کردند.

وی با اشاره به تعداد کودکان تحت حمایت از طرح اکرام و محسنین گفت: ۱۰ هزار ۵۸۹ کودک هم‌اکنون از کمک‌های مستقیم حامیان بهره‌مند هستند که از این تعداد  ۵۷۸۹ کودک ایتام و ۴۸۰۰ کودک طرح محسنین با موضوع سرپرست از کارافتاده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد لرستان با بیان اینکه در سال جاری دو نفر از خیرین داخل و خارج از کشور ۱۲۰۰ نفر از ایتام استان را تحت حمایت خود گرفتند، افزود: با پیگیری‌های مداوم و تعامل خوب با خیرین خارج از استان و کشور در تیرماه سال جاری این تعداد یتیم تحت حمایت قرار گرفتند.

وی بیان کرد:  یکی از این خیرین تهرانی است  که ۱۰۰۰ نفر از ایتام را با پرداخت ماهیانه مبلغ ۷۵ هزار تومان حمایت می‌کند که مجموع کمک‌های واریزی وی در ماه ۷۵ میلیون تومان است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان خاطر نشان کرد: خیر دیگر که ۲۰۰ کودک را تحت حمایت خود گرفته است مقیم امریکا بوده که ماهیانه مبلغ ۵۰ هزار تومان برای هر نفر  و مجموعا ۱۰ میلیون تومان در ماه واریز می‌کند.

انتهای پیام