علی قربانی در آیین افتتاح این پروژه‌ها که امروز ( ۱۲ دی) در اندیمشک برگزار شد، اظهار کرد: با حمایت همه جانبه استاندار بیش از ۵۰۰ پروژه آموزشی در حال اجرا هستند که شامل بیش از ۲ هزار کلاس درس در سطح استان می‌شود و بیش از ۸۶۰ کلاس درس در مهر ماه سال جاری به […]

علی قربانی در آیین افتتاح این پروژه‌ها که امروز ( ۱۲ دی) در اندیمشک برگزار شد، اظهار کرد: با حمایت همه جانبه استاندار بیش از ۵۰۰ پروژه آموزشی در حال اجرا هستند که شامل بیش از ۲ هزار کلاس درس در سطح استان می‌شود و بیش از ۸۶۰ کلاس درس در مهر ماه سال جاری به بهره برداری رسیده‌اند.

وی افزود: البته قول داده بودیم که این تعداد کلاس‌ها به هزار کلاس برسند و در اینجا اعلام می‌کنیم که تعداد کلاس‌ها از مرز هزار و ۳۰۰ کلاس تا بهمن ماه سال جاری عبور می‌کند.

وی با بیان اینکه اعتبارات مدرسه سازی در استان نسبت به سال‌های گذشته بیش از سه برابر شده است، افزود: تا فروردین ماه سال آینده نیز همه مدارس کانکسی برچیده خواهند شد و درصدد جمع آوری مدارس سنگی هستیم‌. همچنین طرح خرید تجهیزات سرمایشی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان ادامه داد: در اندیمشک در سه سال اخیر بیش از ۴۰ پروژه آموزشی افتتاح شدند که بیش از ۱۷۰ کلاس درس را در بر می‌گرفت و ۱۸ پروژه فرهنگی نیز به بهره برداری رسید. چند پروژه جدید آموزشی نیز مصوب شده‌اند که با سرعت خوبی در حال اجرا هستند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، قربانی بیان کرد: امروز دو کانون آموزشی و پرورشی شهید باهنر و شهید رجایی که هر کدام بیش از۴۳۰ متر مربع زیربنا دارند و با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان، افتتاح شدند. محل تامین اعتبارات ساخت این دو پروژه از اعتبارات ملی است. همچنین سالن اجتماعات شهید قاسم زاده با گنجایش بیش از ۳۵۰ نفر با زیربنای بالغ بر ۶۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان احداث شد.

انتهای پیام