به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید محمد مهدی طباطبایی‌نژاد ظهر شنبه، ۱۱ بهمن‌ماه در دومین نشست خبری خود پاسخگوی سوال‌های اهالی رسانه در فاصله یک روز مانده به جشنواره شد. او ابتدا با تشریح اینکه ابتدا جشنواره برای داورها درنظر گرفته شده بود و بعد با بهتر شدن شرایط برای مردم هم اکران […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید محمد مهدی طباطبایی‌نژاد ظهر شنبه، ۱۱ بهمن‌ماه در دومین نشست خبری خود پاسخگوی سوال‌های اهالی رسانه در فاصله یک روز مانده به جشنواره شد.

او ابتدا با تشریح اینکه ابتدا جشنواره برای داورها درنظر گرفته شده بود و بعد با بهتر شدن شرایط برای مردم هم اکران داریم، گفت: در تهران ۷۰ سالن سینما داریم و جشنواره در۳۰ استان و ۵ منطقه آزاد جشنواره به طور کامل برگزار می‌شود و هر ۱۶ فیلم نمایش داده خواهد شد در حالی که سال‌های قبل فیلم‌ها در استان‌ها تفکیک می‌شدند.

به گفته وی تماشاگران جشنواره می‌توانند در رای‌گیری مردمی هم شرکت کنند و در آرای مردمی برای همه کسانی که برای خرید بلیت وارد سامانه می‌شوند پیامکی می‌آید و از آن طریق تماشاگر نظر خود را اعلام می‌کند و سامانه سمفا این آراء را در اختیار جشنواره قرار می‌دهد.

ادامه دارد