بهرام پارسایی در اظهار کرد وگو با ایسنا، اظهار کرد: جلسه مجمع فراکسیون امید برای ارزیابی سؤال از رییس جمهور صبح امروز سه شنبه برگزار گردید. در این جلسه عنوان گردید که فراکسیون امید سؤال از رییس جمهور را به دستاویز مسئله های اقتصادی اما با داعیه های سیاسی و گاها بداخلاقی سیاسی می داند. […]

بهرام پارسایی در اظهار کرد وگو با ایسنا، اظهار کرد: جلسه مجمع فراکسیون امید برای ارزیابی سؤال از رییس جمهور صبح امروز سه شنبه برگزار گردید. در این جلسه عنوان گردید که فراکسیون امید سؤال از رییس جمهور را به دستاویز مسئله های اقتصادی اما با داعیه های سیاسی و گاها بداخلاقی سیاسی می داند.

وی اضافه کرد: ما از روز اول همراه با ۲۴ میلیون رای حمایت کننده دولت روحانی بودیم و الان هم شرایط دولت را فهم می کنیم. پرسش ها طرح شده از رییس جمهور به مسئله های اقتصادی برمی شود.

پارسایی دنبال کرد: ما از دولت پشتیبانی می کنیم البته پشتیبانی ما ۱۰۰ درصد نیست و مشروط هست. عکس العمل فراکسیون امید نسبت به رای گیری هم به کنش و عکس العمل پرسش گران رییس جمهور بستگی دارد و در حقیقت درباره هر سؤال به صورت مجزا تصمیم می گیریم و از هیات رییسه فراکسیون اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی فراکسیون امید با بیان این که عامل کلیدی مسئله های اقتصادی، دولت نیست، اضافه کرد: نمی توان از نقش تحریم و خارج شدن آمریکا از برجام چشم پوشید.

انتهای پیام