“حسین کلانتری” افزود: ایثار و از جان گذشتگی مردم استان و جان فشانی “البرز زارعی” و ۵ تن دیگر از عزیزان که در دیگر استان ها شجاعانه و تا پای جان به دفاع و حراست از این سرمایه های خدادادی پرداختند هرگز فراموش نمی شود. وی تصریح کرد: این از خود گذشتگی ها و جانفشانی […]

“حسین کلانتری” افزود: ایثار و از جان گذشتگی مردم استان و جان فشانی “البرز زارعی” و ۵ تن دیگر از عزیزان که در دیگر استان ها شجاعانه و تا پای جان به دفاع و حراست از این سرمایه های خدادادی پرداختند هرگز فراموش نمی شود.
وی تصریح کرد: این از خود گذشتگی ها و جانفشانی ها  به عنوان یک سند تاریخی و ماندگار ثبت و ضبط خواهد شد تا نسل های کنونی و آیندگان در برابر این ایثارگری ها تعظیم کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در خصوص وضعیت نیروی انسانی منابع طبیعی استان، تجهیزات، امکانات و اعتبارات خواستار توجه معاون رئیس جمهور شد که با استقبال و موافقت وی برای پیگیری و تامین خواسته های مطرح شده روبه رو شد.
“مسعود منصور” معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور  در این دیدار بر ضرورت توجه به  ظرفیت های ارزشمند کهگیلویه و بویراحمد در بخش جنگل و مرتع به عنوان اولویت اصلی تاکید کرد.
وی تاکید کرد: علی رغم اینکه تاکنون تجهیزات، امکانات و اعتبارات خوبی در این راستا برای استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است از محل منابع جدید نیز اعتباراتی به این استان تخصیص می یابد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بیان کرد: استان کهگیلویه وبویراحمد را به صورت خاص حمایت می کنیم.
منصور ضمن تقدیر از همکاری خوب دوستداران طبیعت، جوانان و مردم طبیعت دوست کهگیلویه و بویراحمد در راستای خاموش نمودن آتش سوزی های تابستان امسال، تصریح کرد: هماهنگی و حضور مسئولان به ویژه مدیریت ارشد استان( استاندار کهگیلویه و بویراحمد ) برای ایجاد انسجام، هماهنگی و حضور میدانی در جهت دفاع از منابع ملی و محیط زیست قابل تقدیر است.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، “حسین کلانتری” با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت و گو کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های همه مقامات و مسئولان کشور برای حفاظت از سرمایه های ملی  اعم از جنگل ها، مرتع و محیط زیست استان از تلاش های رئیس سازمان جنگل ها و همکارانش در مرکز و استان نیز تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام