تیم فوتبال استقلال تهران سومین هفته از تیرماه را با حواشی گوناگون و اتفاقات عجیب و غریب سپری کرده است. بازیکنان این تیم از ابتدای هفته با شیوع ویروس کرونا در بین اعضای تیم رو به رو بوده‌اند. ابتدای هفته مشخص شد ۱۴ عضو این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند واین خبر نگران کننده […]

 تیم فوتبال استقلال تهران سومین هفته از تیرماه را با حواشی گوناگون و اتفاقات عجیب و غریب سپری کرده است. بازیکنان این تیم از ابتدای هفته با شیوع ویروس کرونا در بین اعضای تیم رو به رو بوده‌اند.

ابتدای هفته مشخص شد ۱۴ عضو این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند واین خبر نگران کننده باعث شد تا حضور. آن‌ها در بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. استقلال به همین دلیل به جم سفر نکرد و قرار شده تا کمیته انضباطی درباره نتیجه این مسابقه تصمیم گیری کند.

پس از اینکه سازمان لیگ از باشگاه استقلال تهران درخواست کرد تا راستی آزمایی برای تست‌های PCR بازیکنان این تیم صورت بگیرد، استقلالی‌ها روز دوشنبه مجددا تست جدیدی دادند که فعلا جواب آن اعلام نشده است.

در حالیکه تمرینات استقلال به دلیل ابتلای بازیکنان این تیم به کووید-۱۹ به حالت تعلیق درآمده و آن‌ها در قرنطینه خانگی حضور دارند شرکت آن‌ها در مسابقات لیگ برتر برای دومین هفته متوالی هم با شک و تردید رو به رو بود.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد درحالیکه قرار است تمرینات آن‌ها از فردا آغاز شود برخلاف آنکه تصور می‌شود این تیم در بازی مقابل تراکتور تبریز غایب باشد، اما آن‌ها برای مسابقه خانگی آماده می‌شوند و در ورزشگاه آزادی پذیرای تراکتور خواهند بود.