به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و مس کرمان در سی امین هفته از رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور شنبه شب در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود مس به پایان رسید.  پیش از آغاز بازی افسران سلامت […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و مس کرمان در سی امین هفته از رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور شنبه شب در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود مس به پایان رسید. 

پیش از آغاز بازی افسران سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، کار نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی را در این بازی انجام دادند.

در این دیدار فرزین گروسیان، احمد آل نعمه، رضا یزدان دوست، سیدمحمد حسینی، عبداله سالاری، حسین بهرامی.حسن معاوی، حکیم نصاری، علیرضا دغاغله، علی کیانی فر و امید لطیفی برای استقلال خوزستان به میدان رفتند.

همچنین داوود نوشی صوفیانی، علیرضا آرنا، میثم تهیدست، مهرداد قنبری، مجتبی مقتدایی، امین جهانگین، مهران امیری، ابوذر صفرزاده، محمدمهدی عسگری، حسین مجلی شقایی و
یاسر فیضی ترکیب مس کرمان را تشکیل دادند.

این دیدار به دلیل نبود نیروهای انتظامی با تاخیر چند دقیقه ای برگزار شد.

در دقیقه ۳۲ این دیدار فیضی برای مس کرمان گلزنی کرد تا نماینده کرمان پیروز این دیدار شود.

این دیدار اگرچه بدون تماشاگر بود اما برخی از هواداران استقلال به هر طریقی وارد ورزشگاه شده و نظاره گر بازی بودند. همچنین از حضور خبرنگاران در این دیدار ممانعت شد.

بازیکنان مس کرمان پس از پایان بازی به همراه اعضای کادر فنی جشن شادی گرفتند.

آبی‌های خوزستان با این باخت ۴۲ امتیازی شدند و در رده هفتم جدول رده بندی لیگ یک قرار گرفتند. تیم مس کرمان نیز با ۵۴ امتیاز در رده دوم این جدول جای گرفت.

تیم استقلال خوزستان قهرمان فصل ۹۵-۹۴ لیگ برتر فوتبال پس از ۶ فصل حضور در لیگ برتر، نخستین فصل حضورش را در لیگ دسته یک تجربه می‌کند.