اما امروز سرمربی این تیم از اراده جمعی مدیریت باشگاه و حمایت مسئولان برای بستن تیمی قدرتمند در سال آینده رابت های لیگ آزادگان و بازگشت به روزهای خوش گذشته با صعود دوباره به سوپرلیگ فوتبال ایران خبر داد. «امیر خلیفه اصل» شامگاه شنبه در پایان دیدار تیم های خوشه طلایی و استقلال خوزستان که […]

 اما امروز سرمربی این تیم از اراده جمعی مدیریت باشگاه و حمایت مسئولان برای بستن تیمی قدرتمند در سال آینده رابت های لیگ آزادگان و بازگشت به روزهای خوش گذشته با صعود دوباره به سوپرلیگ فوتبال ایران خبر داد.

«امیر خلیفه اصل» شامگاه شنبه در پایان دیدار تیم های خوشه طلایی و استقلال خوزستان که با برتری ۲ بر صفر نماینده ساوه همراه بود، به ایرنا گفت: مدیریت باشگاه و همچنین حامی مالی این تیم در صدد هستند تا برای سال آینده تیمی در شان نام فوتبال خوزستان و استقلال ببندند و صعود دوباره به لیگ برتر کشور را هدفگذاری کرده اند.

وی در مورد بازی امشب که با باخت شاگردانش همراه بود نیز گفت: بازی کیفیت بالایی داشت و ما تا دقیقه ۳۰ فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما مانند بازی های گذشته در نواختن ضربات آخر بی دقت بودیم و اگر بازیکنان ما دقت بیشتری داشتند شاید نتیجه غیر از این بود.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: هیچگاه در مورد داوری صحبت و مداخله ای نداشته ام اما امیدوارم خطایی که در دقیقه ۳۰ روی مهاجم ما در محوطه جریمه انجام شد را داور دیدار به درستی قضاوت کرده باشد زیرا همین خطا اگر پنالتی اعلام می شد، سرنوشت بازی به گونه ای دیگر رقم می خورد.  

خوشه طلای ساوه در هفته ماقبل پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور موفق شد با گل های سجاد اژدر و رضا معقولی استقلال خوزستان که در نیمه دوم با اخراج ۲ بازیکن با ۹ نفر بازی را ادامه داد، شکست دهد تا همچنان از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر باشد.