آفتاب‌‌نیوز : در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر شهرخودرو و استقلال به نتیجه ۲ بر ۲ رسیدند تا تقسیم امتیاز کنند. این بازی چند صحنه حساس داشت که به نظر می‌رسید روی نتیجه این بازی تاثیر گذار بود. نوذر رودنیل کارشناس داوری در مورد این بازی گفت: تیم داوری این مسابقه یعنی سیدوحید […]

آفتاب‌‌نیوز :

در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر شهرخودرو و استقلال به نتیجه ۲ بر ۲ رسیدند تا تقسیم امتیاز کنند. این بازی چند صحنه حساس داشت که به نظر می‌رسید روی نتیجه این بازی تاثیر گذار بود.

نوذر رودنیل کارشناس داوری در مورد این بازی گفت: تیم داوری این مسابقه یعنی سیدوحید کاظمی، حسن زهیری و سعید قاسمی عملکرد خوب و بسیار قابل قبولی را داشتند. تمامی کارت‌های زرد و خطاهایی که اعلام شد درست بود. در دقیقه ۱۵ مسابقه در محوطه جریمه استقلال هیچ خطایی رخ نداد و ادامه بازی کاملاً تصمیم درستی بود.

استقلالی‌ها با داوری از شکست گریختند؟

در دقیقه ۴۰ مسابقه باز هم در محوطه جریمه استقلال هیچ خطایی رخ نداد زیرا بازیکن شهرخودرو از عقب به بازیکن استقلال ضربه زد. فقط در دقیقه ۴۵ + ۳ کمک داور یک کرنر استقلال را به اشتباه ضربه دروازه اعلام کرد.

رودنیل در مورد اعلام خطای پنالتی برای استقلال گفت: در این صحنه داور مسابقه به دلیل سرعت زیاد بازی از صحنه جا ماند اما کمک داور دوم بازی به درستی خطای پنالتی را اعلام کرد.