به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هدیه کاظمی، پاروزن تیم ملی کایاک بانوان ایران، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت اردوهای تیم ملی بیان کرد: پس از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ جاکارتا حدود ۶ ماه تمرین نداشتیم و اردوها از فروردین ماه سال جاری آغاز شد. در حال حاضر حدود ۳ […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هدیه کاظمی، پاروزن تیم ملی کایاک بانوان ایران، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت اردوهای تیم ملی بیان کرد: پس از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ جاکارتا حدود ۶ ماه تمرین نداشتیم و اردوها از فروردین ماه سال جاری آغاز شد. در حال حاضر حدود ۳ ماه است که در اردو هستیم و تمرین می‌کنیم. خداراشکر نسبت به همیشه در این فصل آمادگی خوبی داریم. به دلیل این که تا الان مسابقه‌ای نبوده که شرایط خود را بسنجیم، در رقابت‌های جهانی باید سطح آمادگی خود را با رقبا محک بزنیم.

وی افزود: در حال حاضر تمریناتی که در ایران داریم فوق العاده خوب است و شرایط واقعا راضی هستیم اما در مسابقات جهانی خود را برای رقابت‌های آسیایی فروردین ماه سال ۹۹ می‌سنجیم تا در این رقابت که برای ما بسیار مهم است، بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

کاظمی عنوان کرد: استعدادهای بسیار خوبی در رشته قایقرانی داریم و در دو دوره قبل ورزشکار المپیکی در رشته کایاک داشتیم. در حال حاضر هم من و آرزو حکیمی در رشته K2 تمرین می‌کنیم تا بتوانیم به المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد شویم. امیدوارم امسال با تمرین‌های خوبی که پشت سر گذاشتیم بتوانیم سهمیه بگیریم.

پاروزن تیم ملی کایاک بانوان اظهار داشت: نبود اسپانسر یکی از مشکلات فعلی رشته قایقرانی است، مسابقات باشگاهی کمتر برگزار می‌شوند و فقط حدود ۳ باشگاه فعالیت می‌کنند. اگر اسپانسرها بیشتر باشند و فدراسیون را بیشتر حمایت کنند، ورزشکاران بیشتری پرورش داده می‌شوند و اعزام به مسابقات برون مرزی بیشتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: قایقرانی رشته‌ای است که ما باید در هر شرایط آب و هوایی، سرما و گرما تمرین داشته باشیم، الان هوا واقعا گرم شده است. به دلیل این که قایقرانی در محیط باز انجام می‌شود با وجود گرمای هوا بازهم تمرینات خود را زیر آفتاب دنبال می‌کنیم.