به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،سعید لطفی پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال درباره حضور استراماچونی در این تیم به خبرنگار برنا گفت: خیلی زود است بخواهیم درباره عملکرد استراماچونی قضاوت کنیم و یا پیش بینی کنیم چه اتفاقی رخ می دهد، استقلال ۲ بازی تدارکاتی داشته و با ۲ بازی هم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا،سعید لطفی پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال درباره حضور استراماچونی در این تیم به خبرنگار برنا گفت: خیلی زود است بخواهیم درباره عملکرد استراماچونی قضاوت کنیم و یا پیش بینی کنیم چه اتفاقی رخ می دهد، استقلال ۲ بازی تدارکاتی داشته و با ۲ بازی هم یک مربی نمی تواند تفکراتش را به تیم و بازیکنان القا کنند.استراماچونی به زمان نیاز دارد و باید به او وقت داده شود.

وی در ادامه پیرامون حضور احتمالی یک مهاجم از سری a در استقلال عنوان کرد: نکته نخست و اصلی این است که بازیکنان زیر نظر سر مربی جذب شوند، اما حضور یک بازیکن از سری a هم برای فوتبال ایران و لیگ و هم برای تیم استقلال مفید خواهد بود.

کارشناس و مربی فوتبال ایران درباره اضافه شدن زرینچه به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال اظهار داشت:آقا جواد جزو پیشکسوتان بزرگ فوتبال ایران و باشگاه استقلال هستند و استقلال خانه وی است و بی تردید او نیز می تواند تاثیرات مثبتی در تیم داشته باشد.

وی درباره حواشی که سال گذشته به نوعی باعث عدم نتیجه گیری استقلال شد نیز تصریح کرد:باشگاه های بزرگی مثل استقلال یا پرسپولیس همیشه حاشیه دارند و هنر این است که حواشی اطراف تیم به بهترین نحو مدیریت شود تا کادر فنی و بازیکنان بدون درگیر شدن در آن، بتوانند تمرکز خود را بروی مسائل فنی بگذارند. شما اگر بهترین بازیکنان را داشته باشید ولی مربی خوبی نداشته باشید نمی توانید موفق شوید، ولی بر عکس این امکان پذیر است. ما طی دو سالی که با آقای فکری دو تیم را به لیگ برتر آوردیم یکسری بازیکن معمولی را انتخاب می کردیم اما تلاشمان این بود که این بازیکنا ن هارمونی و هماهنگی مناسبی با هم پیدا کنند که خوشبختانه موفقیت آمیز نیز بود و من معتقدم استقلال هم با توجه به خرید های جدید و بازیکنانی که جدا شده اند باید به یک هارمونی و نظم تیمی مناسبی برسد و امیدوارم تیم در لیگ و آسیا موفق باشد.

لطفی درباره پیشنهادتش برای کار نیز اظهار داشت: من چند پیشنهاد دارم، البته هفته گذشته ما پنجشنبه با مسولان گل ریحان البرز به توافق رسیدیم اما فردایش شخص دیگری سر مربی اعلام شد که من آرزوی موفقیت دارم برای دوستان. به هر حال در حال برسی پیشنهاداتم هستم و امیدوارم بتوانم تصمیم خوبی بگیرم.