به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا غلامرضا شریعتی سه شنبه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج این تیم اظهار داشت: همانند دیگر هواداران خوزستانی پیگیر نتایج تمام تیم‌های خوزستانی در لیگ برتر و دیگر رشته های ورزشی استان هستم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. وی با بیان اینکه تیم‌های فوتبال استان در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا غلامرضا شریعتی سه شنبه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج این تیم اظهار داشت: همانند دیگر هواداران خوزستانی پیگیر نتایج تمام تیم‌های خوزستانی در لیگ برتر و دیگر رشته های ورزشی استان هستم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

وی با بیان اینکه تیم‌های فوتبال استان در لیگ‌های مختلف نتایج خوبی گرفته‌ و باعث خوشحالی مردم استان شدند گفت: تیم فولاد خوزستان در فصل جاری نتایجی در شان نام فوتبال خوزستان کسب کرده و امیدوارم در ادامه راه موفق تر ظاهر شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه هفته پایانی لیگ برتر به دلیل کسب سهمیه آسیایی برای فولاد بسیار مهم است گفت: امیدواریم که در این دیدار با همت و تلاش کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم و دعای مردم فوتبال دوست استان تیم فوتبال فولاد خوزستان نتیجه دلخواه را کسب کند.

وی با بیان اینکه مجموعه باشگاه فولاد از نظر نرم‌افزار و سخت‌افزار در سطح کشور کم نظیر است افزود: با حمایت های مدیریت شرکت فولاد و باشگاه فولاد خوزستان می توان شاهد روزهای خوش برای این تیم، هواداران و مردم خوزستان بود.

شریعتی افزود: جواد نکونام که یکی از مفاخر فوتبال ایران است هدایت تیم فولاد را برعهده داشته که تاکنون نتایج خوبی گرفته است.  

در ادامه علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: به توانایی کادر فنی و تک تک بازیکنان تیم فولاد ایمان دارم و امیدوارم با دقت و تمرکز بالا آخرین گام را برای کسب سهیمه آسیا بردارند. 

وی با بیان اینکه از عملکرد تیم رضایت داریم گفت: با وجود همه مشکلاتی که داشتیم تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان تا هفته آخر روحیه جنگندگی خود را حفظ کرده و در کورس کسب سهمیه باقی ماندند.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد افزود: فولاد طی این فصل فوتبال خوبی به نمایش گذاشت و امیدواریم با برد مقابل تراکتورسازی تبریز سهمیه آسیا را کسب کرده و دل همه مردم خوزستان و به ویژه هواداران را شاد کند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فولاد از نظر فنی توانایی کسب پیروزی در این بازی را دارند گفت: با روحیه خوب و توانایی که از اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان سراغ دارم، قطعا در این میدان سرافراز خواهند بود و در هفته پایانی مزد تلاش هایشان را می گیرند.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۴۸ امتیاز در مکان نهم رده بندی جای گرفته است.