به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیرامون عملکرد وزیر ورزش وجوانان به خبرنگار برنا گفت:بنده اقدامات وزیر را طی این مدت مثبت ارزیابی می کنم.البته برای ارزیابی باید در جریان مشکلات و چالشها و البته اقدامات صورت گرفته بود. وی افزود: بودجه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیرامون عملکرد وزیر ورزش وجوانان به خبرنگار برنا گفت:بنده اقدامات وزیر را طی این مدت مثبت ارزیابی می کنم.البته برای ارزیابی باید در جریان مشکلات و چالشها و البته اقدامات صورت گرفته بود.

وی افزود: بودجه وزارت ورزش در این شرایط مانند بسیاری از ادارات دولتی با مشکلاتی روبرو است.ضمن اینکه شخص وزیر به نظر من عملکرد مثبتی داشته است.اقدامات آقای سلطانی فر برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس بسیار ارزنده است و من امیدوارم وی بتواند این کار مهم را انجام بدهد که بی تردید خصوصی سازی این دو باشگاه می تواند گام بلندی در حضور بخش خصوصی در ورزش کشور باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی در ادامه اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان طی ۲-۳ ساله گذشته عملکرد پرنگی در بخش بانوان داشته اند و جا دارد بنده زحمات آقای سلطانی فر تقدیر کنم.

سلحشوری در بخش دیگری از صحبتهایش تصریح کرد: هیچ انسانی بدون نقص نیست و بی تردیدی وزات ورزش وجوانان نیز دچار مشکلاتی است ، ولی باید مشکلات را از راه گفتگو بیان کرد و ما نیز در حیطه کاری خود به وزارتخانه کمک کنیم.به هر حال بنده معتقدم برای استیضاح باید دلایل متقن وجود داشته باشد.