“بابک دین پرست” سه شنبه، سوم دی ماه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بویراحمد در یاسوج افزود: در خردادماه سال‌جاری در راستای رونق تولید هفت مأموریت ویژه به فرمانداران ابلاغ شد که افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی یکی از مأموریت‌های فرمانداران است. وی اظهارکرد: فرمانداران موظف به پیگیری وضعیت همه واحدهای تولیدی تعطیل شده […]

“بابک دین پرست” سه شنبه، سوم دی ماه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بویراحمد در یاسوج افزود: در خردادماه سال‌جاری در راستای رونق تولید هفت مأموریت ویژه به فرمانداران ابلاغ شد که افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی یکی از مأموریت‌های فرمانداران است.
وی اظهارکرد: فرمانداران موظف به پیگیری وضعیت همه واحدهای تولیدی تعطیل شده در شش سال گذشته در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هستند.
معاون اقتصادی وزیر کشور خاطرنشان کرد: واحدهایی که می‌توانند مجدد فعال شوند باید به چرخه تولید بازگردانده شوند.
دین پرست تصریح کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز برای نظارت بر روند صدور مجوزها، سامانه‌های مشخصی طراحی شده که بر اساس آن فرایند صدور مجوزها در هر استان با سایر استان‌ها مقایسه می‌شود.
وی ادامه داد: بر اساس دستور رئیس‌جمهور همه واحدهای تولیدی که توسط بانک‌ها تملک شده اند، باید به چرخه تولید بازگردند.
معاون اقتصادی وزیر کشور عنوان کرد: در راستای اجرای طرح‌های نیمه تمام در کشور نیز، واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی اهمیت زیادی دارد.
دین پرست تاکید کرد: در راستای تسهیل واگذاری واحدهای نیمه‌تمام و یا طرح‌های آماده راه‌اندازی به بخش خصوصی، برنامه ریزی های لازم انجام شده است.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی بیان کرد: در نشست مشترک کارگروه اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کهگیلویه و بویراحمد نیز بسته پیشنهادی مناسبی تدوین خواهد شد.
انتهای پیام