به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری اظهار کرد: ما برای درآمدهای شهرداری‌ها برنامه‌ریزی کردیم تا آنها مجبور نشوند از محل تراکم فروشی مالیات بگیرند ولی باید داده‌هایشات ثبت شود زیرا جزو هزینه‌های مالیاتی افراد است. قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری اظهار کرد: ما برای درآمدهای شهرداری‌ها برنامه‌ریزی کردیم تا آنها مجبور نشوند از محل تراکم فروشی مالیات بگیرند ولی باید داده‌هایشات ثبت شود زیرا جزو هزینه‌های مالیاتی افراد است.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار کرد: شما از یک طرف باید کالاهای اساسی ارزان قیمت به دست مردم برسانید و می‌توانید این کار را از مبداء با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی انجام دهید تا نتایجش به مردم برسد.

وی افزود: در ابتدای انقلاب کوپن به دست مردم می‌دادیم و در این میان یک شبکه توزیع درست کرده بودیم اما امروز مردم هم چوب را می‌خورند هم پیاز را یعنی هم ۳۰ میلیارد دلار از دارایی های‌شان می رود هم کالای اساسی گران قیمت دریافت می‌کنند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاست تعدیل نرخ ارز یک رانت با اعداد بسیار بزرگ درست می‌کند. ما باید یک شبکه توزیع در دولت به وجود بیاوریم.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: ما در دولت سلام تمام نهادهایی که طراحی کردیم نهادهای مردمی است و دولت تنها نقش تنظیم گری دارد چرا که دولت باید پای خود را از گلوی مردم بردارد.

ادامه دارد …