به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- محبی در نشست ارزیابی مشکلات سوختی کشاورزان روتک و مردم مرزی خاش اضافه کرد: مبارزه با متخلفان و پیشگیری از سوءاستفاده از زمین های ملی و عرضه راهکارهای مناسب برای پیشگیری از خسارت به مردم و کوشش و برنامه ریزی و تدبیر جهت کاهش مشکلات از اولویت های […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- محبی در نشست ارزیابی مشکلات سوختی کشاورزان روتک و مردم مرزی خاش اضافه کرد: مبارزه با متخلفان و پیشگیری از سوءاستفاده از زمین های ملی و عرضه راهکارهای مناسب برای پیشگیری از خسارت به مردم و کوشش و برنامه ریزی و تدبیر جهت کاهش مشکلات از اولویت های با اهمیت محسوب می شود که در دولت باید معروف دیده گردند .

وی گفت: صادر کردن مجوز برای حل مشکلات سوختی کشاورزان در منطقه مرزی روتک خاش در دستور کار هست که بزودی امید داریم بتوانیم خدمات خوبی را به مرزداران و تولیدکنندگان منطقه عرضه دهیم .

محبی دنبال کرد: در استان نگاه خوبی برای برطرف مشکلات مردم وجود دارد که با سازگاری دستگاههای اجرایی کوشش می نماییم گره از مشکلات مردم باز کنیم .

وی تصریح نمود: در شهرستان ها اغراض بومی سازی دنبال می شود و با دادن اختیارات به فرمانداران و مسئولان شرایطی مطلوب و یکپارچه برای حل مشکلات مردم فراهم هست.

انتهای پیام