«مجتبی ذوالنوری»، رئیس کمیته هسته‌ای مجلس، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: گزارش شش ماهه پنجم و ششم اجرایی شدن برجام به هیات رئیسه مجلس تحویل داده شده و در نوبت قرائت در دستور کار مجلس و صحن علنی است. نماینده مردم قم خواستار تسریع هیات رئیسه مجلس برای قرائت این گزارش در […]

«مجتبی ذوالنوری»، رئیس کمیته هسته‌ای مجلس، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: گزارش شش ماهه پنجم و ششم اجرایی شدن برجام به هیات رئیسه مجلس تحویل داده شده و در نوبت قرائت در دستور کار مجلس و صحن علنی است.

نماینده مردم قم خواستار تسریع هیات رئیسه مجلس برای قرائت این گزارش در صحن علنی شد و افزود: در شرایط فعلی اهمیت دارد تا نمایندگان از جزئیات اجرایی برجام مطلع شوند.

وی افزود: کمیته هسته‌ای گزارش شش ماهه هفتم را نیز تدوین کرده و گزارش آماده قرائت در کمیسیون امنیت ملی مجلس است تا پس از رای گیری در داخل کمیسیون به هیات رئیسه مجلس تحویل شود.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای تعهدات طرفین بیان کرد: گزارش بر اجرای تعهدات بدون نقص توسط ایران و کوتاهی طرف‌های غربی تاکید دارد.