دانیال محبی در حاشیه دیدار با مردم خاش و در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: این پروژه به سبب کم بودن اعتبارات معطل مانده که طی سازگاری با مدیرکل راه و شهرسازی قرار گردید در اسرع وقت دو مرتبه کار آن از سر گرفته گردد. وی اظهار کرد: این پروژه در وصل […]

دانیال محبی در حاشیه دیدار با مردم خاش و در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: این پروژه به سبب کم بودن اعتبارات معطل مانده که طی سازگاری با مدیرکل راه و شهرسازی قرار گردید در اسرع وقت دو مرتبه کار آن از سر گرفته گردد.

وی اظهار کرد: این پروژه در وصل شدن خاش و سیستان و بلوچستان به استان های همجوار و داخلی کشور نقشی مؤثر دارد و مردم استان به استانهای کرمان و یزد راحت تر توان دارند عزیمت کنند .

محبی دنبال کرد: برای دوبانده کردن کانون خاش به زاهدان که از درخواست های با اهمیت مردم خاش هست نیز پیگیری های لازم را خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: شهرستان خاش در شاهراه رابطه ای کانون توسعه شرق کشور واقع شده و در لحظه های متفاوت شبانه روز خبر ها ناگوار از حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی آن گزارش می گردد.

استاندار سیستان و بلوچستان دنبال کرد: در موضوع جاده و بازارچه مرزی خاش هم پیگیری لازم را خواهیم داشت و امید داریم برای مردم خوب خاش بتوانیم خدمات مناسبی انجام بدهیم و دولت با بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدمات رسانی بتواند دل این مردم شریف و مرزدار که همراه و همگام با نظام می باشند را شاد کند .

انتهای پیام