رحیم اردلان در اظهار کرد وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: همان گونه که قبلاً اعلام شده بود علاوه بر خط تلفنی ۱۴۲۰ دو کد دستوری #۹*۱۴۲* و #۸*۱۴۲* برای پاسخگویی به پرسش ها بیمه شدگان جهت دریافت بسته حمایتی درنظر گرفته و اعلام گردیده اند. وی در مورد اعتراض بعضی بیمه شدگان […]

رحیم اردلان در اظهار کرد وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: همان گونه که قبلاً اعلام شده بود علاوه بر خط تلفنی ۱۴۲۰ دو کد دستوری #۹*۱۴۲* و #۸*۱۴۲* برای پاسخگویی به پرسش ها بیمه شدگان جهت دریافت بسته حمایتی درنظر گرفته و اعلام گردیده اند.

وی در مورد اعتراض بعضی بیمه شدگان که دارای سیمکارت هایی غیر از همراه اول می باشند اظهار کرد: این سیستم ها را ایجاد نمودیم تا بیمه شدگان بتوانند جواب پرسش ها خود را بگیرند. اگر سیستم ایراد داشته باشد ارزیابی می کنیم و حتماً پیگیری های لازم را برای برطرف این اختلال انجام می دهیم.

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه ظرفیت ارتباط های تلفنی به ۱۴۲۰ هم بالا و بیشتر از ۱۳۰ هزار مورد در چند دیروز بوده هست عنوان نمود: چنانچه در خانواده ای چند نفر شاغل باشند تنها یک سبد کالا به آنان تعلق می گیرد که به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد؛ به عبارت دیگر هر خانوار ایرانی تنها مشمول دریافت یک سبد حمایتی دولت می گردد.

اردلان علاوه بر این در مورد دلیل دیرکرد در جواب دهی به کد دستوری #۸*۱۴۲* اظهار کرد: در حقیقت اشخاص با ارسال کدملی به این سیستم ثبت اسم انجام می دهند و وزارت رفاه که برطرف همپوشانی ها را در خانوار نیز انجام داده، مورد ها را ارزیابی می کند.

وی در جواب به اینکه آیا بسته حمایتی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی در نوبت های دیگر نیز واریز خواهد گردید؟ عنوان نمود: در صورت تأمین ارزش از سوی دولت اینکار انجام خواهد گردید. ما از خودمان هزینه ای پرداخت نکردیم و دولت باید به ما فرمان بدهد و تامین ارزش کند.

انتهای پیام