مدیر عامل شرکت شهرک ها ی صنعتی استان بوشهر اظهار داشت : ۵۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در ۹ ماهه نخست سال جاری به ۱۱۷ متقاضی سرمایه‌گذاری واگذار شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۳ برابری داشته است. به گزارش خبرنما ، شرکت شهر های صنعتی […]

 

مدیر عامل شرکت شهرک ها ی صنعتی استان بوشهر اظهار داشت : ۵۰ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در ۹ ماهه نخست سال جاری به ۱۱۷ متقاضی سرمایه‌گذاری واگذار شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۳ برابری داشته است.

به گزارش خبرنما ، شرکت شهر های صنعتی بوشهر، صفوی بیان داشت ،در حال حاضر ۸۸۷ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده که از این تعداد ۳۸۱ واحد با سرمایه گذاری ۸ هزار و ۲۲۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که زمینه اشتغال پایدار ۶ هزار نفر را فراهم کرده است.

وی افزود؛ در حال حاضر ۲۰ واحد کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در زمینه خدمات کارگاهی با اشتغال ۱۵۰نفر فعال می باشند.

صفوی در پایان بیان کرد : تعداد ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر فعالیت دارند که در مجموع مساحت اراضی در اختیارحدود ۵۷۰۰ هکتار می باشد که از این مقدار ۱۴۰۰ هکتار مساحت زمین های صنعتی می باشد