غلامرضا مرحبا امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان مرزی بندر آستارا، اظهار کرد: اصحاب رسانه و به خصوص خبرنگاران به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تأثیرگذاری در توسعه، عمران، آبادانی و پیگیری مشکلات مردم دارند. وی با اشاره به وظایف اصحاب قلم و رسانه در شرایط کنونی کشور، ادامه داد: مردم حق آگاهی از اقدامات دولت […]

غلامرضا مرحبا امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان مرزی بندر آستارا، اظهار کرد: اصحاب رسانه و به خصوص خبرنگاران به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تأثیرگذاری در توسعه، عمران، آبادانی و پیگیری مشکلات مردم دارند.

وی با اشاره به وظایف اصحاب قلم و رسانه در شرایط کنونی کشور، ادامه داد: مردم حق آگاهی از اقدامات دولت و دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند و در این زمینه مدیران دستگاه‌های اجرایی همیشه باید پاسخگوی آنان برای انعکاس فعالیت‌ها و حل مشکلات باشند.

 وی ضمن تأکید بر اینکه احساس مسئولیت خبرنگاران ستون های توسعه، عمرانی و آبادانی کشور را استوار می کند، افزود: انعکاس توانمندی‌های هر منطقه از کشور مهم است و خبرنگاران خبرگزاری های فعال در شهرستان مرزی بندر آستارا با آگاهی از این مهم، در امر اطلاع رسانی، با استفاده از همه توان خود حاضر هستند.

مرحبا در بخش دیگر سخنان خود از برخی ویژگی های بندر مرزی آستارا سخن گفت و خاطرنشان کرد: قابلیت ها و پتانسیل های این شهرستان در حوزه های مختلف از قبیل اقتصادی و گردشگری بی مثال است و برای رسیدن این منطقه به جایگاه اصلی باید مردم، رسانه ها و مسئولان در سه ضلع یک مثلث در تعامل با هم تلاش کنند.

وی با تأکید بر اینکه آستارا به عنوان یک ظرفیت ملی در عرصه بین المللی مطرح است، تصریح کرد: نقش خبرنگاران در پیگیری طرح‌های نیمه تمام این شهرستان مؤثر است و بها دادن به گزارش خبرنما به نقل از ها و تحقیقات آنان باید در اولویت باشد.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه خبرنگار واقعی نقطه امید مظلومان است، اضافه کرد: فعالان این عرصه با آگاهی از مشکلات پیش رو و از روی علاقمندی پا به میدان می‌گذارند و این می‌تواند به بهترین وظیفه بشر در دلسوزی به اطراف و همنوع خود شود.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال خبرگزاری‌ها در شهرستان مرزی بندر آستارا تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام