به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، حسن قاضی زاده هاشمی در جشن بهره برداری بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، اضافه کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید تا به حال کارهای بسیار خوبی در جهت ساخت بیمارستان انجام شده که در طول تاریخ این استان بی پیشینه بوده هست. در همین […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، حسن قاضی زاده هاشمی در جشن بهره برداری بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، اضافه کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید تا به حال کارهای بسیار خوبی در جهت ساخت بیمارستان انجام شده که در طول تاریخ این استان بی پیشینه بوده هست.

در همین راستا کم بودن پزشکان متخصص در بیمارستان شهرستان باشت دیده می گردد.

وزیر بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی تصریح نمود: باید انتظار داشت این مشکلات به تدریج رفع گردد.

قاضی زاده هاشمی عنوان نمود: دولت تدبیر و امید از اوائل کار خود تاحالا از ساخت بیمارستان و ایجاد تخت های بیمارستانی و امکانات درمانی به خوبی پشتیبانی کرده هست.

وی اظهار کرد: در طول شش سال گذشته در دولت حدود یک چهارم تخت های بیمارستان ساخته شده در طول تاریخ ایران احداث شده که معادل ۳۱ هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی بوده هست.

علاوه بر این غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان باشت با همت دولت و مسئولین ساخته گردید.

وی گفته بود: این بیمارستان دارای امکانات و امکانات بسیار خوبی هست.

تاجگردون اضافه کرد: با توجه به گفته مساعد وزیر بهداشت امید داریم شاهد پرداخت مطالبات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی درسال های ۹۴ تا ۹۵ باشیم.

انتهای پیام