محسن رشیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با رویکرد بسیج در بحث فساد، بیان کرد: همه آحاد ملت موظف هستند از فساد جلوگیری کنند. وی با اشاره به این‌که به گفته رئیس قوه قضاییه خط قرمز ما فساد است ریز و درشت ندارد و هرکس به حقوق بیت‌المال تعرض کند دستش را از بازو […]

محسن رشیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با رویکرد بسیج در بحث فساد، بیان کرد: همه آحاد ملت موظف هستند از فساد جلوگیری کنند.

وی با اشاره به این‌که به گفته رئیس قوه قضاییه خط قرمز ما فساد است ریز و درشت ندارد و هرکس به حقوق بیت‌المال تعرض کند دستش را از بازو قطع می‌کنیم، اظهار کرد: پیرو این سخنان بسیج ظرفیت خود را در این زمینه خواهد گذاشت.

رشیدی با بیان این‌که هرکسی به نوبه خود مفسده‌ای را می‌بیند وظیفه دارد به مراجع قضایی اطلاع دهد، عنوان کرد: از باب امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر بر همه ما واجب است این امر را انجام دهیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به ایجاد پایگاه‌های آموزشی با شعار «هر سرباز یک مهارت» در سپاه لرستان، بیان کرد: در حال حاضر تمام سربازان سپاه استان حداقل یک مهارت دارند که بعداز اتمام سربازی مهارتی داشته و بتوانند با دریافت وام اشتغال‌زایی از سپاه، برای خود شغلی را ایجاد کنند.

وی با اشاره به هجمه‌های دشمن به فرهنگ ایثار و شهادت، ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی‌ از راه‌های مقابله با هجمه‌ای دشمنان است که باید جدی گرفته شود.

رشیدی تأکید کرد: یکی‌از روش‌های دشمن در جنگ فرهنگی تضعیف روحیه ایثار و شهادت و برگزاری یادواره‌های شهداست.

انتهای پیام