اتحاد و کادر سازی ۲ مولفه مهم در توسعه کهگیلویه و بویراحمد محمدپور ده بزرگی ، نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه به اتحاد و کادر سازی در راستای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید […]

 

اتحاد و کادر سازی ۲ مولفه مهم در توسعه کهگیلویه و بویراحمد

محمدپور ده بزرگی ، نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه به اتحاد و کادر سازی در راستای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرنما ؛ نشست هم‌اندیشی رسانه‌ها و اهل قلم کهگیلویه و بویراحمد  با محمد‌پور ده بزرگی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهر یاسوج برگزار شد.

ریحان محمدپور ده بزرگی فعال سیاسی هدف اصلی خود را خدمت گذاری به مردم استان عنوان و گفت : عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و لذا این خدمت گذاری باید در عمل آشکار شود چرا که در شرایط کنونی کشور و استان به تبلیغ و شعار نیازی ندارد.

این فعال سیاسی با اشاره به ضرورت کاهش دو دستگی و شکاف ها بر هم افزایی، اتحاد در منطقه و استان تاکید کرد و افزود : در صورت هم بستگی است که می توان در مسیر پیشرفت و توسعه حرکت کرد.

محمدپور ده بزرگی با اشاره به اهمیت نیرو و منابع انسانی در توسعه و ظرفیت و پتانسیل های استان ، کادر سازی در راستای اشتغال زایی و چینیش نیروها و نخبگان هم استانی در تهران و کلان شهرهای کشور را از اولویت برنامه کاری خود عنوان کرد .

وی ادامه داد : دوری کهگیلویه و بویراحمد از تهران پایتخت کشور ، ضربات جبران ناپذیری به استان وارد کرد که منجر به عقب ماندن این منطقه در صنعت و فناوری با وجود پتاسیل و ظرفیت های بالای استان شده است لذا لازمه مدیریت کردن این مهم کاهش اختلافات و دوستگی ها در منطقه است .

محمدپور ده بزرگی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید و بیان کرد : باید در راستای گفتمانی مبتنی بر ارزش ها و آرمان های شهدا و ایثاگری قدم برداشت.

وی حضور گسترده افراد در پیش ثبت نام مجلس شورای اسلامی را نشانی از دموکراتیک و مردمی بودن حکومت جمهوری اسلامی عنوان و ابراز داشت : همه افراد حق دارند در سرنوست کشور و استان خود سهیم باشند و باید به جوانان و نخبگان برای حضور در تمامی حوزه ها میدان داد.

محمدپور ده بزرگی بر برنامه ریزی در راستای استفاده از نیروهای بومی و غیربومی در شرکت‌های بزرگ از جمله پتروشیمی گچساران تاکید و خاطر نشان کرد: دیدگاه جوانان به اشتغال باید وسیع تر شود و نگاه کارآفرینی و تولیدی فرهنگ سازی شود .

وی در پایان تلاش در راستای ساخت آینده ای بهتر با برنامه ریزهای اصولی را مهم دانست و تصریح کرد : می طلبد در حوزه فرهنگ سازی و زیرساخت های آن تلاش بیشتری داشت.