به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات لرستان با بیان این‌که نوع دیدگاه دستگاه‌ها نسبت به دیوان محاسبات مهم است، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید دیوان محاسبات را بازوی پیشرفت خود بدانند. وی ادامه داد: دیوان محاسبات همراه با فعالیت دستگاه‌ها حرکت می‌کند و به […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات لرستان با بیان این‌که نوع دیدگاه دستگاه‌ها نسبت به دیوان محاسبات مهم است، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید دیوان محاسبات را بازوی پیشرفت خود بدانند.

وی ادامه داد: دیوان محاسبات همراه با فعالیت دستگاه‌ها حرکت می‌کند و به محض مشاهده انحراف گزارش می‌دهد و به‌دنبال سلامت و شفافیت است.

آیت الله میرعمادی گفت: سلامت دستگاه‌های اجرایی و شفافیت در امور را ضروری دانست و افزود: حرکت دیوان محسابات در مسیر قانون و دادن تذکرات لازم و به‌موقع باعث پیشگیری از برخی مشکلات می‌شود.

وی اضافه کرد: دیوان محاسبات در بررسی بودجه و اعتبارات نیاز به قاطعیت و دقت دارد، عدالت باید رعایت و نباید مساله قومیت و یا طایفه‌گری مانع آن شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: دقت در انتخاب نیروی بازررسی و نظارت و آموزش مدیران دستگاه ها باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام