آیا قصه کارخانه قند یاسوج در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج تکرار می‌شود؟ این شرکت به لحاظ مالی به بن‌بست خورده و به همین خاطر مدیران این صندوق تصمیم گرفته است که ملک دو هزار متری خود را در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج به حراج بگذارد تا بخشی از مشکلات مالی خود را از این طریق […]

آیا قصه کارخانه قند یاسوج در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج تکرار می‌شود؟

این شرکت به لحاظ مالی به بن‌بست خورده و به همین خاطر مدیران این صندوق تصمیم گرفته است که ملک دو هزار متری خود را در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج به حراج بگذارد تا بخشی از مشکلات مالی خود را از این طریق فراهم نماید؛ غافل از اینکه ۴۰ نیرو که نان شب‌شان را از این طریق تأمین می‌کنند.
آیا قصه کارخانه قند یاسوج در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج تکرار می‌شود؟ بنا بر اطلاعات رسیده، شرکت بازار گستر پگاه (صنایع شیری) بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین شرکت پخش فراورده‌های شیری زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری (دولتی) تصمیم گرفته است که ملک خود را در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به حراج بگذارد.
خبرنما – شرکت پخش فراورده‌های شیری پگاه منطقه ۳، حدود ۴۰ نفر نیرو در استان کهگیلویه و بویراحمد دارد که در صورت تعطیل کردن دفتر این شرکت، آن‌ها از کار بیکار می‌شوند و نان‌شان آجر می‌شود.
صندوق بازنشستگی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که گفته می‌شود این شرکت به لحاظ مالی به بن‌بست خورده و به همین خاطر مدیران این صندوق تصمیم گرفته است که ملک دو هزار متری خود را در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج به حراج بگذارد تا بخشی از مشکلات مالی خود را از این طریق فراهم نماید؛ غافل از اینکه ۴۰ نیرو که نان شب‌شان از این طریق تأمین می‌شود، در صورت فروش این ملک و جمع‌آوری دفتر شرکت پخش فراورده‌های شیری پگاه زندگی این تعداد نیروی مختل می‌شود. آن‌هم در شرایطی که به دلیل بیماری کرونا فشار اقتصادی زیادی بر جامعه وارد شده است.
لازم است که مسئولان کهگیلویه و بویراحمد با حساسیت بالا به این موضوع ورود کنند و اجازه ندهند که این سرمایه استان به‌راحتی به تاراج رود.
مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به جلوی فروش ملکی که با هزاران تلاش و کوشش در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج شماره ۳ به شرکت پگاه واگذارشده است را بگیرد و دست‌های پشت پرده و منفعت‌طلب را کوتاه کنند؛ و نباید با تصمیم اشتباه باعث بیکاری عده‌ای از جوانان و مردان این دیار شد؛ و به‌جای تعطیل کردن این شرکت، با ایجاد بستر مناسب به فکر توسعه فروش در استان باشید.