عارفه سلیمی در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی دارای مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده و مدرک دوره های ارائه شده توسط این نهاد قابل ترجمه است این آموزش ها می تواند برای ارتقاء شغلی کارکنان دولت و افراد جویای شغل و کسانی که […]

عارفه سلیمی در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی دارای مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده و مدرک دوره های ارائه شده توسط این نهاد قابل ترجمه است این آموزش ها می تواند برای ارتقاء شغلی کارکنان دولت و افراد جویای شغل و کسانی که به دنبال آینده روشن هستند بسیار کاربردی و قابل اطمینان باشد.

‎وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت حمایت از طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت توصیه های بهداشتی تصمیم بر آن شده که دوره هایی همچون مهارت های کار با رایانه (ICDL) به شکل مجازی برای علاقمندان برگزار شود.

‎مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر تاکید کرد: این دوره ویژه پرسنل نفت و کارکنان دولت است که به شکل فشرده برنامه ریزی شده و مدت زمان برگزاری این دوره (مهارت های هفت گانه ICDL) به میزان ۱۳۰ ساعت است..

‎این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین دوره مجازی آموزش زبان انگلیسی ویژه کارکنان وزارت نفت برگزار می شود که همه مراحل آن از نام نویسی تا ارائه آموزش ها و برگزاری آزمون به شکل مجازی و آنلاین خواهد بود.  

‎سلیمی یادآور شد: آزمون ICDL شامل هفت مهارت و به شکل تئوری و عملی است که با گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی برای ارائه ضمن خدمت کارکنان دولت بوده و همچنین مانند سایر دوره ها قابل ترجمه است. 

مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی بوشهر گفت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت از فعالیت های مهم معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی بوشهر است که مجوز برگزاری دوره های عمومی، تخصصی شغلی، زبان های خارجی، فناوری اطلاعات و مهارت های هفت گانه (ICDL) برای کارکنان دولت از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به جهاد دانشگاهی اعطاء شده است.

‎وی تصریح کرد: نیروی انسانی سرمایه ارزشمند یک سازمان بوده و نقش بی بدیلی در رشد سازمان و دستیابی به اهداف آن دارد، بنابراین ارتقاء سطح توانمندی و دانش افراد شاغل در یک سازمان و شرکت آنان در دوره های آموزشی به هنگام و مورد نیاز با بهره گرفتن از اساتید متخصص و کارآمد از اهمیت بالایی برخوردار است. 

‎عارفه سلیمی اظهار کرد: مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی استان بوشهر تلاش دارد با ارائه خدمات و آموزش های کاربردی مطلوب چنین دوره هایی را به کارکنان دولت ارائه کند. 

‎مدیر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر با بیان اینکه دوره های آموزشی مختلف متناسب با نیاز سازمان ها برگزار می شود، افزود: اجرای دوره های آموزشی مهارت رایانه، زبان انگلیسی، رهبری سازمان در شرایط بحرانی، مدیریت نوین، وظایف و نقش های سرپرستی و مفاهیم و مبانی صنایع روستایی، دوره گزارش نویسی، مدیریت استرس، فن بیان بخشی از دوره های برگزاری شده در طی سالهای گذشته است. 

‎وی عنوان کرد: مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان بوشهر شامل مرکز شماره یک واقع در خیابان گمرک (تلفن تماس: ۰۹۰۱٧۷۱۶۳۳۹-۰۷۷۳۳۳۵۰۸۵۱)، مرکز شماره دو واقع در کنگان (شماره تماس: ۰۹۰۳۴۶۱۵۲۸۱-۳۷۲۳۳۵۳۱) است.

‎انتهای پیام