به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بامداد امروز (دوشنبه) ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۸، تیم ملی لهستان در حالی توانست برزیل را در بازی رده‌بندی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ را سه بر صفر (۲۵-۱۷، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۱) شکست داده و عنوان سومی را کسب کند که برتری قاطعی در دفاع روی تور و کسب امتیاز سرویس […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بامداد امروز (دوشنبه) ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۸، تیم ملی لهستان در حالی توانست برزیل را در بازی رده‌بندی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ را سه بر صفر (۲۵-۱۷، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۱) شکست داده و عنوان سومی را کسب کند که برتری قاطعی در دفاع روی تور و کسب امتیاز سرویس داشت.

در این دیدار تیم ملی لهستان ۳۶ آبشار موفق، ۱۴ دفاع روی تور موفق و ۶ امتیاز سرویس را ثبت کرد. همچنین ۱۹ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان برزیل کسب شد.

تیم ملی برزیل نیز ۳۷ آبشار موفق، ۴ دفاع روی تور موفق و ۲ امتیاز سرویس را به ثبت رساند. همچنین ۱۸ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان لهستان کسب شد.

بارتوش بندورز با کسب ۲۱ امتیاز (۱۵ آبشار موفق، ۴ دفاع روی تور موفق و ۲ امتیاز سرویس) برای تیم ملی لهستان، امتیازآورترین بازیکن این دیدار شد.

انتهای پیام