به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز (شنبه) ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸ در دومین بازی خود از مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو، با نتیجه سه بر دو (۲۵-۲۰، ۲۵-۲۳، ۲۴-۲۶، ۲۰-۲۵ و ۱۵-۱۰) مقابل برزیل باخت و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. در پایان این دیدار، ایران […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز (شنبه) ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸ در دومین بازی خود از مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو، با نتیجه سه بر دو (۲۵-۲۰، ۲۵-۲۳، ۲۴-۲۶، ۲۰-۲۵ و ۱۵-۱۰) مقابل برزیل باخت و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

در پایان این دیدار، ایران ۶۳ آبشار موفق، ۱۴ دفاع روی تور موفق و ۷ امتیاز مستقیم سرویس را به ثبت رساند. همچنین ۲۰ امتیاز ایران نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان برزیل کسب شد.

تیم‌ملی برزیل نیز ۵۴ آبشار موفق، ۱۴ دفاع روی تور موفق و ۸ امتیاز سرویس را به ثبت رساندند. همچنین ۳۳ امتیاز شاگردان دال زاتو با خطاها و اشتباهات بازیکنان ایران کسب شد.

میلاد عبادی‌پور با کسب ۲۲ امتیاز (۱۸ امتیاز آبشار، ۲ دفاع روی تور و ۲ امتیاز سرویس) برای ایران، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد.

ریکاردو لوکارلی نیز با کسب ۱۶ امتیاز برای برزیل، امتیاز آورترین بازیکن تیمش شد.

تیم ملی ایران به این ترتیب با باخت ۳-۱ برابر لهستان و ۳-۲ مقابل برزیل، از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماند و از لیگ ملت‌ها حذف شد.

انتهای پیام / ‏