وبسایت نود: باز هم امیر قلعه‌نویی در دیدار شش امتیازی فصل، برنده نشد. در این فصل سپاهان سیزده برد ثبت کرد که به جز دیدار رفت مقابل استقلال، هیچ کدام از بردهایش مقابل مدعی‌ها نبود. این تیم در دور رفت در میزبانی از تراکتورسازی متوقف شد و دو تیم با زدن دو گل به همدیگر، […]

وبسایت نود: باز هم امیر قلعه‌نویی در دیدار شش امتیازی فصل، برنده نشد. در این فصل سپاهان سیزده برد ثبت کرد که به جز دیدار رفت مقابل استقلال، هیچ کدام از بردهایش مقابل مدعی‌ها نبود. این تیم در دور رفت در میزبانی از تراکتورسازی متوقف شد و دو تیم با زدن دو گل به همدیگر، به تساوی رضایت دادند. در بازی برگشت هم تراکتورسازی با دو گل شاگردان قلعه‌نویی را در تبریز با شکست بدرقه کرد.

سپاهان در دیدار برگشت مقابل استقلال هم تا ثانیه پایانی مسابقه نتیجه‌ای بهتر از تساوی کسب نکرده بود که در آخرین لحظه، پاتوسی سرنوشت مسابقه را با گلش عوض کرد و همین یک امتیاز را هم به سپاهانی‌ها نداد. استقلال با برد سپاهان در اصفهان، شانس قهرمانی این تیم را کمرنگ کرد.

پرسپولیس حریف بالانشینِ بعدی قلعه‌نویی و سپاهان بود. در این بازی نیز قلعه‌نویی نتوانست طعم برد را بچشد و مانند بازی رفت مقابل شاگردان برانکو متوقف شد. با این تفاوت که در بازی برگشت، هیچ کدام از تیم‌ها گل هم نزدند. با این تساوی، عملکرد این فصل قلعه‌نویی مقابل ۴ تیم بالای جدول به این شرح شده است؛ ۱ برد‏، ۳ تساوی، ۲ شکست. آماری که مهم‌ترین دلیل کمرنگ شدن شانس قهرمانی این فصل سپاهان بوده است.