به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی به دست آوردن کرسی ریاست مجلس یازدهم را به محمدباقر قالیباف تبریک گفت. براساس این گزارش متن پیام تبریک معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به شرح زیر است: جناب آقای دکتر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی با سلام و احترام، […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی به دست آوردن کرسی ریاست مجلس یازدهم را به محمدباقر قالیباف تبریک گفت.

براساس این گزارش متن پیام تبریک معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و احترام، انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان رئیس یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی نمایندگان محترم مردم، صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیقات شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از خداوند جل و اعلا مسالت دارم.

امیدوارم با همکاری و تعامل حداکثری دولت و مجلس اتفاقات مبارکی برای کشور رقم بخورد و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، انشاالله مجلس نقطه امید مردم و نقطه اتکا مجریان خواهد گردید.
همانگونه که ریاست محترم جمهور اعلام کردند دولت از مجلس طلب همکاری نموده این معاونت آمادگی خود را در جهت تعامل برادرانه با جنابعالی و نواب محترم هیأت رئیسه گرامی و نمایندگان شریف اعلام می‌دارد.

حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور