عصرایران- راو۴ یکی از محبوب ترین محصولات تویوتا در رده قیمتی اقتصادی است که در بازار جهانی نیز رکورد فروش مناسبی داشته است. نقد و بررسی جدیدترین مدل این محصول را پیش از این در گروه خودروی عصر ایران منتشر کردیم که اینجا قابل دسترسی است. اخیرا تصاویری از سوی آلبرمو تیونر مطرح ژاپنی منتشر […]

عصرایران- راو۴ یکی از محبوب ترین محصولات تویوتا در رده قیمتی اقتصادی است که در بازار جهانی نیز رکورد فروش مناسبی داشته است. نقد و بررسی جدیدترین مدل این محصول را پیش از این در گروه خودروی عصر ایران منتشر کردیم که اینجا قابل دسترسی است.

اخیرا تصاویری از سوی آلبرمو تیونر مطرح ژاپنی منتشر شده که چهره ای متفاوت از راو۴ را به نمایش گذاشته است.

در این پروژه تیونینگ از کیت بدنه لامبورگینی اوروس برای محصول تویوتا استفاده شده است تا این خودروی ژاپنی استایل ایتالیایی بگیرد!

لامبورگینی اوروس لامبورگینی اوروس

آلبرمو کیت بدنه مذکور را در ۳ بخش به فروش می رساند. بامپر(سپر) لامبو استایل جلو با قیمت ۱۲۹۱ دلار، بافت لانه زنبوری تیره برای قسمت داخلی ورودی های هوای بامپر ۷۵ دلار، بامپر عقب ۷۳۰ و زه بالای رکاب درب ها ۱۵۰ دلار.

در بخش پیشرانه نیز از نمونه پلاگین هیبرید ۲٫۵ لیتری ۴سیلندر با ۳۰۲ اسب بخار خروجی استفاده شده است. این موتور قویترین نمونه قابل سفارش برای تریم راو۴ پرایم است و تیونر تغییر خاصی در آن ایجاد نکرده است.

برای طرفداران لامبورگینی که توانایی خرید یک خودروی ۲۰۷ هزار دلاری را ندارند؛ راو۴ با برچسب قیمت ۲۵ هزار دلار و مقداری هزینه بیشتر برای کیت آلبرمو گزینه ای جذاب به نظر می رسد!

مازیار دانیالی بیشتر بخوانید: تویوتا و خودروی شهرهای آینده! (+تصاویر) “سِنچوری” خاص ترین محصول تویوتا/ خودرویی ناشناخته در بازار جهانی(+تصاویر) معرفی پریوس پرایم ۲۰۲۰/ زیباترین پلاگین هیبرید تویوتا چه ویژگی هایی دارد؟ (+تصاویر) تویوتا هایلندر ۲۰۲۰ معرفی شد/ رقیب سرسخت بازار شاسی بلندها از ژاپن(+تصاویر)