به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از ۳۱ خرداد تا ۲ تیر به میزبانی شهر اردبیل برگزار خواهد شد. شاگردان ایگور کولاکوویچ که هفته سوم را با سه برد و ثبیت جایگاه خود در صدر جدول رده بندی در شهر ارومیه به پایان رساندند در […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از ۳۱ خرداد تا ۲ تیر به میزبانی شهر اردبیل برگزار خواهد شد. شاگردان ایگور کولاکوویچ که هفته سوم را با سه برد و ثبیت جایگاه خود در صدر جدول رده بندی در شهر ارومیه به پایان رساندند در این هفته به مصاف تیم‌‌های پرتغال، استرالیا و فرانسه خواهند رفت.

تیم ملی کشورمان که در حال حاضر با کسب ۸ برد از ۹ بازی در مکان نخست جدول رده بندی قرار دارند در دیدار اول به مصاف تیم پرتغال که اولین سال حضور خود در لیگ ملت‌ها را تجربه می‌کند خواهد رفت. تیم ملی پرتغال در حال حاضر با کسب ۲ برد و ۷ باخت در مجموع با ۷ امتیاز در رتبه ۱۳ جدول رده بندی قرار دارد. با توجه به نتایج به دست آمده در سه هفته اخیر برای تیم ملی کشورمان و ارزیابی عملکرد تیم پرتغال به نظر می‌‌رسد شاگردان کلاکوویچ کار دشواری مقابل این تیم نداشته باشند و به راحتی به یک پیروزی دیگر دست یابند.

*هفته چهارم به میزبانی ایران

جمعه ۳۱ خرداد: ایران – پرتغال، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه اول تیر: ایران – استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰

یکشنبه دوم تیر: ایران – فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰