خبرگزاری میزان: فرزاد آشوبی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که با شکست یک بر صفر شاگردان گابریل کالدرون به پایان رسید، اظهار داشت: واقعیت این است که کالدرون نتوانسته ایده‌های مشخصی برای موفقیت در پرسپولیس پیاده کند. ما کاملا با تیمی طرف هستیم که علی‌رغم پتانسیل بالا، نوسان چشم‌گیری دارد و این […]

خبرگزاری میزان: فرزاد آشوبی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که با شکست یک بر صفر شاگردان گابریل کالدرون به پایان رسید، اظهار داشت: واقعیت این است که کالدرون نتوانسته ایده‌های مشخصی برای موفقیت در پرسپولیس پیاده کند. ما کاملا با تیمی طرف هستیم که علی‌رغم پتانسیل بالا، نوسان چشم‌گیری دارد و این به تیم ضربه می‌زند.

وی افزود: اگر همین روند ادامه داشته باشد نمی‌توان به آینده پرسپولیس خوش‌بین بود. مگر اینکه کالدرون تغییری در نگرش خود ایجاد کند. اینکه تیم میزبان مقابل تیمی مثل نفت که قصد دارد از ضدحملات استفاده کند، با ۲ هافبک دفاعی بازی می‌کند، این برای تیمی مثل پرسپولیس خوب نیست. این نشان‌دهنده عدم آشنایی و توانایی سرمربی در تشخیص درست در استفاده از بازیکنان است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: البته پرسپولیس از نظر مهره تیم بسیار خوبی است و پتانسیل بالایی دارد که می‌تواند با آنها به موفقیت برسد، اما این‌ها نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است.