به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کریستینا فرناندز، ریاست جمهوری پیشین آرژانتین که هم حالا یک سناتور هست، جزء ۶۷ قانونگذاری هست که روز چهارشنبه به اتفاق رأیها به این طرح رای مثبت داد. این رهبر پیشین آرژانتین تمامی اتهامات را بی پایه می داند و با ارزیابی دارایی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کریستینا فرناندز، ریاست جمهوری پیشین آرژانتین که هم حالا یک سناتور هست، جزء ۶۷ قانونگذاری هست که روز چهارشنبه به اتفاق رأیها به این طرح رای مثبت داد.

این رهبر پیشین آرژانتین تمامی اتهامات را بی پایه می داند و با ارزیابی دارایی هایش بر طبق شرایطی موافقت کرده هست. او متهم هست که در طرح فسادی در مورد قراردادهای کاری دولتی دست داشته هست و زیادی از مقامهای پیشین و تاجران آرژانتینی هم در آن همدست می باشند.   

  روزنامه لا ناسیون گزارش داده هست، راننده یکی از متهمان دفترچه ای در بر دارنده اطلاعاتی از جابه جایی میلیون ها کیف در بر دارنده پول نقد به مقامهای پیشین در مقابل اعطای قراردادهای دولتی بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ در دست دارد. تاحالا ۱۵ تن برای این پرونده دستگیر شده اند که دربردارنده رهبران تجاری از شرکت های ساخت و ساز  و مقامهای سابقی می گردد که بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ در دولت فرناندز خدمت می کردند.

انتهای پیام