آرمان زنگنه در اظهار کرد و گو با ایسنا، در مورد وضع تیم شیمیدر اظهار کرد: سال کنونی تیم خیلی خوبی بسته شده که بازیکنان جوان و چند بازیکن با تجربه کنار هم جمع شده اند و با شرایطی مناسب لیگ را آغاز کرده ایم. این که تیم میانگین سنی پایینی دارد موجب شده که […]

آرمان زنگنه در اظهار کرد و گو با ایسنا، در مورد وضع تیم شیمیدر اظهار کرد: سال کنونی تیم خیلی خوبی بسته شده که بازیکنان جوان و چند بازیکن با تجربه کنار هم جمع شده اند و با شرایطی مناسب لیگ را آغاز کرده ایم. این که تیم میانگین سنی پایینی دارد موجب شده که خیلی خوب کنار هم جمع گردیم و کارمان را پیش ببریم.

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر در مورد شکست برابر پتروشیمی گفته بود: در این مسابقه بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و توانستیم از رقیب پیش بیفتیم. بنظرم همین اتفاق هم افتاد و همان وقتی که نتوانستیم به خوبی کار را پیش ببریم به مشکل خوردیم و پتروشیمی کار خودش را کرد.

ملی پوش تیم شیمیدر دنبال کرد: رقابت در کوارتر چهارم خیلی نزدیک گردید و ما واقعا کوشش کردیم که اختلاف را جبران کنیم و همین مسئله انرژی بسیاری از ما گرفت. به همین سبب در وقت اضافه نتوانستیم آنطور که باید رقابت کنیم و باختیم اما در مجموع اعتقاد دارم کارکرد بسیار خوبی برابر پتروشیمی داشتیم و باید برای ادامه راه نقاط ضعفمان را نابود کنیم.

بازیکن پست چهار تیم شیمیدر در مورد شرایط این فصل از لیگ برتر نیز گفته بود: بنظرم در این فصل تیم ما و تیم های پتروشیمی، نفت آبادان و شهرداری گرگان شرایط بسیار خوبی دارند اما نباید اینطور اظهار کرد که باقی تیم ها پایین تر می باشند. در همین هفته پگاه برابر نفت آبادان خیلی خوب بوده که نشان می دهد هر تیمی در رقابت با حریفش در پی اکتساب خوب ترین نتیجه هست. شاید روی کاغذ تفاوت هایی بین تیم ها باشد اما وقتی مسابقه آغاز می گردد همه در پی برد می باشند.

زنگنه اضافه کرد: شیمیدر نیز هنوز در اوائل راه هست و باید خیلی زیادتر کوشش کنیم. با توجه به اینکه تیم ما جوان هست مطمئنا احتیاج به کوشش بیشتری داریم که اسیر بی تجربگی یا کم تجربگی نشویم و بتوانیم در ادامه مسابقات خوب ترین نتیجه را به دست آوردیم.

او که مشابه فصل گذشته سال کنونی نیز جزء بازیکنان موثر لیگ هست در مورد وضع خود نیز اظهار کرد: بعد از انتهاء فصل پیش من تمرین هایم را ادامه دادم. تابستان خوبی داشتم و به خوبی بدنسازی هایم را انجام دادم. بعد از ملحق شدن به شیمیدر نیز تمرینات بسکتبال را با قدرت انجام دادیم و شرایطم خیلی خوب تر گردید.

لطف خدا هم شاملم گردید و توانستم با شرایط خوبی برگردم.

او که پیشینه بازی در جام جهانی ۲۰۱۴ را دارد در جواب به این سؤال که توان دارد جام جهانی بعدی اش را نیز تجربه کند؟ اظهار کرد: بازی کردن برای تیم ملی کشورم همیشه برای من افتخار بوده و هست. تمام تلاشم را برای رسیدن به پیراهن ملی می کنم و امید دارم تلاشم نتیجه بدهد.

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر در مورد بازیکن بیگانه تیمشان نیز گفته بود: واورلی آستین یک بازیکن جوان هست و در زمین در پی این هست که موثر باشد. بنظرم با حضور او ترکیب ما کامل گردید و در دیدار برابر پتروشیمی نیز نمایش داد که توان دارد به تیم کمک کند. در پست او بازیکنان خوبی نظیر محمد ترابی، محمد یوسف وند و کیوان ریاعی را نیز داریم که این نفرات کنار هم توان دارند به تیم کمک بسیاری کنند.

انتهای پیام