امیر غفوری نژاد در راستای اجرایی کردن طرح آجر به آجر در دیدار با حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه پلدختر که امروز ۲۵ خردادماه صورت گرفت، اظهار کرد: بسته طرح تحولی «آجر به آجر» با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت خواهد گرفت. وی افزود: در سال گذشته هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان […]

امیر غفوری نژاد در راستای اجرایی کردن طرح آجر به آجر در دیدار با حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه پلدختر که امروز ۲۵ خردادماه صورت گرفت، اظهار کرد: بسته طرح تحولی «آجر به آجر» با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت خواهد گرفت.

وی افزود: در سال گذشته هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه‌ساز کشور برای ساخت مدارس تعهد شد که از این میزان سهم استان لرستان نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان تصریح کرد: خیرین مدرسه‌ساز در سال‌های اخیر با ورود به عرصه مشارکت در احداث فضاهای آموزشی و ایجاد مدارسی ایمن، امن و مجهز برای آینده‌سازان کشورمان، سهم بسزایی داشته‌اند.

غفوری نژاد با اشاره به راه‌اندازی طرح آجر به آجر افزود: خیرین همواره در عرصه ساخت و مشارکت فضاهای آموزشی حضور فعال داشته و قطعاً بدون کمک این عزیزان با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهیم شد.

وی اضافه کرد: قطعاً کمک‌های خرد خیرین و مردم می‌تواند در ساخت فضاهای آموزشی بیشتر برای دانش‌آموزان تأثیرگذار باشد و ما باید بتوانیم این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان خاطرنشان کرد: بی‌شک همواره و در هر لحظه از حضور و مشارکت خیرین گرانقدر مدرسه‌ساز نهایت سپاسگزاری را داریم همان‌طوری که در سیل ۹۸ همه خیرین مای کار بودند و توانسته‌ایم با کمک آن‌ها مدارس را به بهره‌برداری و تعمیر کنیم و بدون حضور این عزیزان قطعاً حفظ شرایط کنونی نیز مشکل خواهد بود.

انتهای پیام