به قلم وحید حاج سعیدی   این روزها اخبار ریز و درشت فراوان دست به دست می شود. عده ای در وین در حال آچار کشی برجام هستند تا این قرارداد را احیا کنند، عزیزان شرکت کاله در حال آب بستن به شیرهای مرجوعی است، برخی هواپیما ها مسافر سرپا سوار سوار می کنند، داستان […]

به قلم وحید حاج سعیدی

 

این روزها اخبار ریز و درشت فراوان دست به دست می شود. عده ای در وین در حال آچار کشی برجام هستند تا این قرارداد را احیا کنند، عزیزان شرکت کاله در حال آب بستن به شیرهای مرجوعی است، برخی هواپیما ها مسافر سرپا سوار سوار می کنند، داستان انحلال شوراهای شهر ها به دلیل مشکلات مالی کماکان ادامه دارد، رالی تورم قیمت های کالاهای اساسی در حال برگزاری است و قس علی هذا …، در مجموع سوژه برای خبرنگاران و روزنامه نگاران الی ماشالله پیدا می شود، اما این لابلا برخی روزنامه ها از رازی بزرگ پرده برداشتند که شاید تحولی شگرف در فوتبال ما ایجاد کند!

نه پدر جان خبری از مجازات امضاء کنندگان ترکمنچای فوتبالی و سرپرستی تیم ملی در دستان یک چلوکبابی و این جور داستان ها نیست! عزیزان کاشف به عمل آورده اند که علی دایی در کودکی استقلالی بوده است و ایشان سـرانجام در یـک مصاحبـه از گرایشـش بـه تیـم فوتبـال اسـتقلال در کودکـی پـرده برداشـت.

ذهن سوژه یاب خبرنگار را ملاحظه فرمودید؟! چشم عقاب که می گویند همین است! یعنی این همه افتخار و آقای گل جهان بودن و ابروی شکافته و طحال پاره علی دایی را ندیدند و عهدی پی به استقلالی بودن ایشان آن هم در دوران طفولیت پی بردند که معمولاً با هر برد و باخت این دو تیم بچه ها طرفداری شان تغییر می کند!

وقتی ما خبرنگارها و روزنامه نگار ها اینطوری شیلنگ روی مقوله تولید محتوی می گیریم و از هیچ سوژه می تراشیم که به درد هیچ استقلالی هم نمی خورد از شرکت کاله چه انتظاری داریم؟! البته رئیس شرکت کاله کلاً آدم خوشمزه ای است و قبلاً هم در خصوص استفاده از گربه در محصولات شان افاضات کرده بود فلذا آب بستن به محصولات چندان در این شرکت دور از ذهن نیست!

فقط خدا کند از این پس هواپیما ها هوس سوار کردن مسافر تو راهی نکنند یا سایر شرکت ها به تقلید از کاله آب به محصولات شان نبندند و نهادهای امنیتی هم قبل از تائید اعضای شوراها، رزومه شان را حسابی بررسی کنند!