به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال تهران فردا در هفته بیست  و ششم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت. درخصوص آخرین وضعیت استقلال گفتگویی را با سعید لطفی، مدافع پیشین استقلال، انجام دادیم که متن آن را در زیر می […]

 به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال تهران فردا در هفته بیست  و ششم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت.

درخصوص آخرین وضعیت استقلال گفتگویی را با سعید لطفی، مدافع پیشین استقلال، انجام دادیم که متن آن را در زیر می خوانید.
 
استقلال فردا میزبان ماشین‌سازی تبریز خواهد بود. این بازی را چطور می‌بینی؟

استقلال بعد از پیروزی برابر الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و سپاهان اصفهان در لیگ برتر به لحاظ روحی و روانی توانسته خودش را بازیابی کند و در وضعیت بهتری قرار بگیرد. ماشین سازی در لیگ امسال نشان داده که برابر حریفان خود معمولا حرف های زیادی برای گفتن دارد و مسابقه فردا هم می تواند میدان خوبی برای نشان دادن توانایی های خود به علاقه مندان به فوتبال باشد.

با توجه به برد استقلال برابر سپاهان و شرایط جدول رده‌بندی چقدر برای آبی‌ها شانس قهرمانی متصور هستی؟

استقلال اگر در دربی اسیر حواشی نمی شد می توانست امتیاز بگیرد و بعد از آن هم با روحیه بهتری مقابل سایپا صف آرایی کند اما این اتفاقات رخ نداد و در همین دو مسابقه پنج امتیاز پرید تا فاصله اش با صدر جدول نسبتا بیشتر شود. به همین خاطر استقلالی ها باید بیشتر تمرکز خود را بگذارند تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را برای فصل آینده کسب کنند و حداقل حضور در این تورنمنت مهم را از دست ندهند.

درخصوص حواشی اخیری که گفتی به تیم لطمه زد چه صحبتی داری؟

تاریخ نشان داده هر زمان که استقلال در آرامش بوده توانسته بهترین عملکرد را ارائه بدهد و عکس آن هم وجود داشته است. متاسفانه استقلال دچار مسائلی شد که هم تیم و هم طرفداران لطمه آن را دیدند. وقتی بازیکنی خودش را مالک باشگاه می داند و اجازه می دهد برای تیم حاشیه درست کند، باید برخورد جدی صورت بگیرد! از مدیریت باشگاه می خواهم که دست حاشیه سازان را از تیم استقلال کوتاه کنند تا آبی ها بتوانند به جایگاه واقعی خود برسند.

استقلال در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الهلال عربستان برود. این دیدار را چطور ارزیابی می‌کنی؟

استقلال در دور رفت لیگ قهرمانان آسیا توانست از سه تیم پرمهره الهلال عربستان، الدحیل قطر و العین امارات، چهار امتیاز کسب کند تا شانس صعود خود را به مرحله حذفی زنده نگه دارد. استقلال بعد از برتری مقابل الهلال باید دوباره به مصاف آنها برود و بخواهیم واقع بینانه صحبت کنیم باید بگویم با هزینه های هنگفتی که تیم های عربی انجام می دهند رقابت قطعا دشوارتر می شود و به همین خاطر دیدارهای سختی در انتظار آبی ها خواهد بود.

با این اوصاف چقدر برای استقلال شانس صعود قائل هستی؟

کار سختی در انتظار بازیکنان است و استقلالی‌ها باید تلاش بیشتری انجام بدهند و امیدوارم با کسب نتایج مطلوب باعث خوشحالی هواداران شوند.