با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر،معاونین و پرسنل اداره کل، آئین رونمایی از کتاب “زنجیره تامین” با موضوع نقش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در دفاع مقدس، در لابی برج بندر برگزار شد. به گزارش خبرنما، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر درحاشیه این مراسم گفت: جلد اول […]

با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر،معاونین و پرسنل اداره کل، آئین رونمایی از کتاب “زنجیره تامین” با موضوع نقش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در دفاع مقدس، در لابی برج بندر برگزار شد.

به گزارش خبرنما، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر درحاشیه این مراسم گفت: جلد اول این کتاب که امروز از آن رونمایی شد یادآور دلاورمردی ها و رشادت همکاران ما در سازمان بنادر به ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر می باشد که تا کنون بصورت شایسته  به آن پرداخته نشده بود و این مهم در ادبیات پایداری و مقاومت این مرز و بوم مغفول مانده بود.

ارجمندزاده افزود: این کتاب به پیشنهاد پایگاه مقاومت بسیج بلال حبشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان و تلاش جناب آقای سید حسام مزارعی که از کارشناسان خوب این اداره کل میباشد به رشته تحریر در آمده و شامل سه فصل می باشدکه پایان هر فصل نیز مشتمل بر خاطرات همکارانمان در بحث نقش بندر در زمان جنگ تحمیلی میباشد .

در ادامه سید حسام مزارعی نویسنده کتاب “زنجیره تامین” نیز عنوان کرد: این کتاب شامل دو جلد میباشد که در نسخه دوم اختصاصا به بیان خاطرات همکاران در جبهه های جنگ پرداخته میشود و در آینده نزدیک نیز رونمایی خواهد شد.

سید حسام مزارعی ضمن تقدیر از حمایت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از این مهم، اضافه کرد: این کتاب در کنار بازگویی نقش کارکنان بندر در زمان جنگ تحمیلی ،نگاهی نیز به پیشینه ی بندر در بازه زمانی دهه شصت و قبل از آن و همچنین روند توسعه بندر که با توجه به حجم فعالیت ناچار به توسعه زیرساختی و طرح توسعه بندر در سال ۶۲ نیز بوده است اشاره می کند.

رونمایی کتاب زنجیره تامین

رونمایی کتاب زنجیره تامین

رونمایی کتاب زنجیره تامین

رونمایی کتاب زنجیره تامین