خبرنما

۱۷:۱۰:۱۶ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 53743

آمریکایی‌ها کوچکتر از آنند که برای ما تعیین تکلیف کنند

محمد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه طرح آشکارای تغییر حکومت در ایران از سوی آمریکا از نظر قوانین بین‌المللی و حقوقی دارای چه باری است، اظهار کرد: آنها ...

محمد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه طرح آشکارای تغییر حکومت در ایران از سوی آمریکا از نظر قوانین بین‌المللی و حقوقی دارای چه باری است، اظهار کرد: آنها کوچک‌تر از آن هستند که بخواهند برای ما تعیین تکلیف کنند.

وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در یک حرکت و خیزش عمومی در سال ۵۷ انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و براساس اصول قانون اساسی و یک روش مبتنی بر دموکراسی و انتخابات آزاد، یک نظام حکومتی قابل قبول را در سطح بین‌المللی برپا کرده که براساس رای مردم اداره می شود.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: نظام آمریکا اگر خیلی دلش برای دموکراسی و مردم سالاری می سوزد، برای عربستان و برخی از این کشورهای عربی فکری کند که حکومت‌شان نه بر مبنای رای مردم بلکه بر مبنای استبداد، خودکامگی و میراث داری است.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه «وزارت امور خارجه باید در این موضوع، موضع گیری داشته باشد» گفت: البته پاسخ ندادن به این یاوه‌گویی‌ها بهتر است.

انتهای پیام

خبرنما در تلگرام
تبليغات