خبرنما

۱۸:۱۸:۲۲ - جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 52852

تصاویر/ ضرب و شتم شدید طرفدار مادورو در مجلس

فرادید| طرفداران رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه به ساختمان مجلس ملی این کشور در شهر کاراکاس یورش بردند؛ تصاویر منتشر شده چهره های مجروح و خونین طرفداران مادورو در ...

فرادید| طرفداران رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه به ساختمان مجلس ملی این کشور در شهر کاراکاس یورش بردند؛ تصاویر منتشر شده چهره های مجروح و خونین طرفداران مادورو در این درگیری ها را نشان می دهد.
به گزارش خبرنما به نقل از فرادید، گروهی از طرفداران «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه به ساختمان مجلس ملی این کشور در شهر کاراکاس یورش بردند.در پی این یورش، طرفداران رئیس جمهور مادورو و قانونگذاران مخالف دولت این کشور در مقابل مجلس ملی ونزوئلا درگیر شدند.
بروز درگیری میان مخالفان و حامیان دولت ونزوئلا در روز استقلال این کشور جدیدترین نمونه از تشدید خشونتها در کشوری است که این روزها شاهد تعمیق بحران اقتصادی و تظاهرات خونین برای تغییر دولت حاکم است. بنا به اعلام معاون ریاست مجلس ملی و رهبر مخالفان دولت، دو تن از اعضای مجلس ملی به نامهای «آرماندو آرماس» و «آمریکو دی گرازیا» در درگیریها میان طرفداران و مخالفان مادورو زخمی شدند.

خبرنما در تلگرام
تبليغات